Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamarabb zsírosodik a haj a...

Hamarabb zsírosodik a haj a sűrűbb mosástól, vagy nem?

Figyelt kérdés
mindenhol mást olvasok.. mostanában nekem nagyon borzasztó:( 1 éve kibírt 3 napot, ebben az évben már csak 2őt és most meg suli év vége felé mindennap hajat mostam. mindenféle sampont próbáltam már, hajszesz, de nem jó semmi:(
2011. júl. 23. 22:15
 1/7 anonim válasza:
Én sajnost azt halottam :S :S
2011. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, ez így van
2011. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki a száraz sampont, rossmanban vagy dmben is lehet kapni! olyan mint a hintőpor, de mégse :) ettől nem fog annyira zsírosnak tűnni, bár a zsírosságot ez sem szünteti meg, csak kívülről tűnik úgy! azért egy próbát megér szerintem :)
2011. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Ezt mesterfodrász mondta. Olyan kímélő samponok vannak ma már, hogy minden nap hajat lehet mosni, persze a szárítást meg ilyeneket kell mellőzni, ami roncsolja a hajat hosszú távon. Sokkal rosszabb a hajnak, ha zsírban tocsog, mintha tiszta. Ez az időszak el fog múlni, ha a hormonok már nem dolgoznak annyira, addig pedig nem kell igénytelenül kinézni, nem életed végéig fogod ilyen sűrűn mosni a hajad. Fokozza a faggyútermelést, ha erősen dörzsölöd a fejbőröd hajmosás közben, tehát ez okozhat zsírosodást, és régen azokkal a brutál tisztító samponokkal nem volt szabad csak hetente hajat mosni, mert az levitt aztán mindent a hajról.
2011. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is nagyon zsírosodott a haja, ő is éppen úgy járt, mint te. A végén már naponta mosta.

Kell venni gyógynövényes sampont direkt zsíros hajra, a fodrászkellékesben lehet kapni (a nevét sajnos elfelejtettem). És szépen lassan először mindennap mosni vele, aztán minden másnap, aztán háromnaponta. Mindegyik között legyen 1-1 hét időtartam. Anyunak használt.

2011. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
annyi az egész hogy próbáld úgy csinálni hogy kicsit elnyújtod a hajmosást. ha mondjuk 2 naponta mosol hajat próbáld 3 naponta. eleinte nincs változás de énis így csináltam. 2 hónapomba került hogy 4-5 naponta mossam a hajam. pedig naponta mostam a derekamig érő hajamat...
2011. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki a kénes samponta én most ezt használom és tovább bírja mint amit eddig használtam.nem egészen 500 ft volt a drogériában
2011. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!