Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyantának tövestől kell...

A gyantának tövestől kell kiszednie a szőrt?

Figyelt kérdés

Most gyantáztam életemben először: bajuszt. A csíkon látszódnak a fekete kis szőrök, de nincs tövük. (úgy mint a szemöldöknek, vagy amikor epilátorral szedem le a lábamról). Elrontottam?

Ráadásul ha jobban megnézem, akkor ott maradt néhány fekete szál...Most így milyen lesz? :D


2011. júl. 23. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, a gyanta tövestől tépi ki.

Amúgy fuss át a lábadon még egyszer, ha maradt szőr.

2011. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a családi kapcsolataidat befolyásolja? :D
2011. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első alkalom sosem tökéletes és a rövid szőrt nehezen tépi ki!:)Milyen márkájú gyantát használtál?Mert ilyenkor ajánlott a kozmetikusok által használt gyantacsík.
2011. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Befolyásolja, a férje válni akar a bajusz miatt. Csak vicc, bár lepontoztok. Menj át többször, elsőre nem mindig viszik le az otthoni gyanták.
2011. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* Bocsánat, lábat írtam bajszi helyett.
2011. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!