Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások, mitesszerek...

Pattanások, mitesszerek elleni harc! Kérlek, adjatok tanácsokat!?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van, h csak nekem ilyen pattanásos, zsíros a bőröm, mindenki másnak babapopsi simaságú, max egy-két patti van rajta! Eddig Ilcsi termékeket használtam, már legalább 2 éve, de úgy tűnik, nem használnak. Adnátok tippeket, nektek milyen arclemosók, szappanok, krémek, tonikok, pakolások jöttek be? Köszönöm!!! 16/L
2011. júl. 22. 10:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársam szörnyen pattis volt, elment bőrgyógyászhoz és írtak neki gyógyszert. Szeptemberbe a suliba alig ismertünk rá :D
2011. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyász semmit nem ért. Nekem Isotrexint írt fel de nem igazán volt hatásos. A helyzet az volt, iszonyúan be volt gyulladva a homlokom és csomó kis pattanásom volt. Nagy nehezen anyum rászedett, hogy próbáljam ki a kozmetikust. Azóta is áldom érte...mára már elmúlt a bőrgyulladásom és alig van 1-2 pattim de nem vészesek. Havonta 1x járok kezelésre kozmetikushoz. Házi praktikák stornó nem szabad kísérletezni!!! Emlékszem én is nagyon ki voltam bukva, hogy miért csak velem van ez? Másnak miért olyan szép az arca? Büszkén jelenthetem már ez a problémám a múlté. Valakinek a bőrgyógyász válik be valakinek a kozmetikus. A kettő között tudni kell választani. Ha elmész bőrgyógyászhoz nekem csak annyit csinált még rám se nézett és felírta amit gondolt az cső. Kozmetikusomnak pedig sokat köszönhetek:) 18/L
2011. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!