Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások, mitesszerek...

Pattanások, mitesszerek elleni harc! Kérlek, adjatok tanácsokat!?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van, h csak nekem ilyen pattanásos, zsíros a bőröm, mindenki másnak babapopsi simaságú, max egy-két patti van rajta! Eddig Ilcsi termékeket használtam, már legalább 2 éve, de úgy tűnik, nem használnak. Adnátok tippeket, nektek milyen arclemosók, szappanok, krémek, tonikok, pakolások jöttek be? Köszönöm!!! 16/L
2011. júl. 22. 10:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Utánanéztem a neten, és tényleg nagyon írják, hogy az aloe vera jó a bőrproblémákra, szóval mindenképp ki akarok próbálin egy ilyen terméket. Az Activatort hol szerezted be? Tudsz esetleg egy budapesti boltot mondani?
2011. júl. 22. 12:21
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm hozta az Activatort. Viszont lehet internetről is rendelni, de ha inkább boltban vásárolnál, akkor Gyógynövény szaküzletben vagy bioboltban is megtalálható.
2011. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utánajárok!
2011. júl. 22. 12:29
 14/22 A kérdező kommentje:
És mindkét fajta aloe verás krémet egyszerre használtad? Vagy este az egyiket, reggel a másikat?
2011. júl. 22. 12:31
 15/22 anonim ***** válasza:
Mindegyiket egymás után használtam (reggel és este is mindkettőt). Csak annyi, hogy míg az Activatort felkentem, vártam kb. 10-15 percet, hogy "beigya" a bőröm, utána pedig a gélt kentem fel.
2011. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az activator folyékony állagú, a gél pedig krémszerű.
2011. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
És mennyi idő múlva javult a bőröd?
2011. júl. 22. 12:37
 18/22 anonim ***** válasza:
Mindennap kentem ugye, így 2-3 hónap után már azért látható volt a javulás. Azt nem mondom, hogyha menzeszem van, akkor nem jön elő egy sem (mert akkor előfordulnak), de nagyon minimálisan.
2011. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippet, a rossmanban kapható gélt mindenképpen kipróbálom, az activatort pedig megpróbálom minél hamarabb beszerezni!
2011. júl. 22. 12:41
 20/22 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit, örülök, hogy segíthettem. Egyébként ha aloe vera gélt nem találsz, akkor a spray is jó.
2011. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!