Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striák: a fenekem a combom és...

Striák: a fenekem a combom és az oldalam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy menjek így starndra. 15éves koromban jelentek meg a fenekemen van pár csík az oldalamon es a combomon. Halvány színüek de azért észre lehet őket venni. Kissi már kifehéredtem az előtt töbet napoztam és kicsit halványultak, de most ugyan ugy látszanak. Amikor kisebb voltam azt hittem h azoknak lehet akik kicsit ducibbak, de nem így van. 170 vagyok 56 58 kiló nem tartom magam csúnyának, nem vagyok tökéletes de sok bókot hallotam már az alakomra. De hiába jo az alak ha ojan a bőr.
2011. júl. 21. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
krémek
2011. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azokat sajnos nem lehet eltüntetni.
2011. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A krémekről nem sok jót hallotam. Drágak, de a hatásuk...
2011. júl. 21. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan, és? Senki sem tökéletes.

Ellene nem sokat tehetsz.

2011. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De tökéletes. A nagy címlaplányok azok. Azokat tökéletessé maszkurájják. És a fiúknak pont ez kell, a gyönyörű bőr.
2011. júl. 21. 14:36
 6/10 hümi ***** válasza:
nekem is olyan a combomon, de csak a belső részén úgy h nem nagyon látszódik de nem is érdekel már... most jössz a címlap lányokkal, ha tudnád h fotózás után még mennyire átdolgozzák a képeket, meg ha jobban megismernéd őket rájönnél h ők se tökéletesek, mindenkinek van vmi hibája ;)
2011. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én tudodm h van hibájuk csak azt utálom mikor a pasik elájulnak tőllük h uhhh még egy ijen nincs több... arra akartam ezzel utalni csak lehet roszul fejeztem ki.
2011. júl. 21. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
a normális pasik tudják, hogy az igazi lányok nem úgy néznek ki....... persze biztos tetszenek nekik a címlaplányok, de az nem valódi és ezt ők is tudják :) szóval nem fogja őket ez zavarni (amúgy legtöbbször észre sem veszik, ahogy a narancsbőrt se)
2011. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez így van, nem veszik észre már én is tapasztaltam. A barátom egyszer azt mondta h nem szeretné ha narancsbőrös lennék mivel az ellen lehet tenni a sportolással. Van kis rész ahol narancsbőröm van de soha nem vette még észre
2011. júl. 21. 14:56
 10/10 anonim ***** válasza:

És akkor most elárulok egy döbbenetes titkot:

A nők 98%ának vannak striái és lesznek is.

SZóval nem értem mi a probléma.

2011. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!