Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudok két hajszín közül...

Nem tudok két hajszín közül választani, melyik jobb?

Figyelt kérdés

Vaníliaszőke:

[link]


Vagy vörös

[link]


Csak konkrétan ez a két festék van versenyben. A szőkéhez kicsit le kéne szívatni a hajam, de tudtommal csökkentett ammóniatartalmú v. ammóniamentes.

A vörös biztos fedne alapból is.


Viszont nem tudom eldönteni, melyik szín tetszik jobban.


2011. júl. 20. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

Ez a szőke hajszín túl narancsos. Ha szőke akkor inkább ilyesmi:

[link]

[link]


Vörös, hát..

2011. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nincs barna bőröm, és ősz típus vagyok.

A szín pedig pont azért tetszik, mert kellemes meleg árnyalata van. Valahogy egyetlen másik vörös (ciklámen, pink, lila, piros) szín se nyerte el a tetszésem. :)

Igazán szép rézvöröset évek óta nem kapni, sajnos. :(

2011. júl. 20. 20:52
 13/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:50


Nem áll jól a hamvasszőke, csak a kifejezetten meleg árnyalatok. Pl. ez. :)

2011. júl. 20. 20:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Nehogy vöröst! Igaza van az egyik válaszoló, ha nem természetes hatású, akkor inkább ne, szerintem prolis, igénytelen. A szőke szép lenne, ha az eredeti hajad barna, akkor nyugodtan választhatsz fodrászkellékboltban natúr szőkét is, annak is aranyló hatása lesz!

28N

2011. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ezt a prolizást azért nem értem, mert annyi igénytelen, töredezett hajú, sárga, csíkos, lilára hamvasított, pláne narancssárgára szívott szőkét az életben nem láttam még, mint mostanában.

Ez meg vörös:

[link]


[link]


[link]


[link]


Azt hiszem, frappánsan megoldom a kérdést, és keresek egy hasonló vöröses szőkét, mint az utolsó képen Amy Adams haja.

:)

2011. júl. 20. 22:11
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem is az utolsó belinkelt haj a legszebb :)

természetes..amúgy van csúnya szőke, és vörös is..de mindkettőt meg lehet csinálni szépen

2011. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!