Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket lenne jobb választani?

Melyiket lenne jobb választani?

Figyelt kérdés
Most vörös a hajam, de nem az az élénk vörös..kicsit már nől le. Az eredeti hajszinem barna. ( de elég hosszú ahoz a hajam h. lenövesszem) Most beakarom festetni barnára, de nem tudom hogy színezőt vegyek vagy rendes festéket. A színező is ugyan úgy befedi majd a hajam..vagy most először inkább rendes festéket vegyek?
2011. júl. 12. 11:07
 1/7 anonim válasza:
Kérdezd meg a fodrászod.
2011. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itthon szoktuk befesteni.. (csak azért nem adok ki pénzt :D ) és azért kérdeztem..hogy ti mit tudnátok tanácsolni.
2011. júl. 12. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp festéket vegyél mert az jobban befogja mivel ha bemosót vennél az szeintem egy idő után majdnem ugyanolyanra kopna mint előtte volt a hajad, persze a normál festék is enged a szinéből de az a hajfestésnél jobban beleszívódik a hajszálaidba és még ha ki is kopik még azért meg lesz a barna árnyalat.
2011. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval azt mondod hogy ne színezőt vegyek,hanem rendes festéket?
2011. júl. 12. 16:28
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. ilyen válaszra vártam. :)
2011. júl. 12. 16:30
 6/7 anonim válasza:
Az otthoni hajfestéssel csak az a gond, hogy azt hiszed, hogy jó, aztán mégsem és sok ember sírva rohan a fodrászhoz, hogy hozza rendbe, de amit már tönkre tettek az otthoni kontárkodással, nem lehet helyre hozni. Ezért mondtam, hogy menj fodrászhoz. Utána otthon úgy fested magadnak, ahogy akarod, de az igényességért fizetni kell.
2011. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már évek óta itthon festem, de azért köszi. :)
2011. júl. 15. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!