Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ha a hajam...

Mit tegyek hogy ha a hajam gyorsan zsírosodik? Az nem baj ha minden nap mosom a hajamat?

Figyelt kérdés

kérlek segítsetek nekem.Én minden nap mosok hajat mivel az én hajam nagyon gyorsan zsírosodik.Ha nem mosom meg az egyik nap másnapra márt csúnya zsíros lesz

.1Mit tehetnék a hajam érdekében hogy legyen egeszseges és ne kelljen mindenap mosnom?

2.Szerintetek ártalmas ha hajamat minden nap mosom?


2011. júl. 20. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
és én 13/L vagyok.
2011. júl. 20. 13:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ártalmas! Így sokkal hamarabb zsírosodik a hajad. Szerintem elég 2,inkább 3 naponta mosni. És használj zsíros hajra való sampont,olyat ami természetes összetevőket tartalmaz. A csalánsampon nagyon jó :)
2011. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 naponta mosd ne minden nap és NE zsírosodás elleni samponnal mosd mert az gyenge sampon azért gyenge hogy ne károsítsa a hajad ha mindig mosod inkább erősebb sampont használj pl:head &sholders, elseve én ezt használom és nekem 5-6 napig sem zsíros a hajam. próbáld ki:)
2011. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszonom .

hát én márt próbáltam tobb fajta sampont is de nem nagyon használtak én most jelenleg syoss volume sampont használok.

már hallottam olyant is hogy nembaj ha mindenap mosom mert hogy a mai samponok nem kárositsak.de hát meglehet hogy mégis.

hát de azért nagyon orssz mert példaul ha 2-3 napig nem mosnam meg a hajamat igen kineznek nagyon csunya lenne a hajam de akkor sem jo mert hát nem szeretnék ugy elmenni valahová(városba stb...)

2011. júl. 20. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megyek valahova,én is mindennap megmosom a hajam és semmi baja nincsen.Nagyon szép fényes,nem hullik,nem is töredezett,szerintem ez nálam genetika,hogy hamar zsírosodik :/ Szóval szerintem mosd,ha nem tetszik az állapota,viszont ha nem mész sehova aznap,akkor pihentesd ameddig tudod.Valamint szedjél vitaminokat vagy valami hajszeszt is kipróbálhatsz.
2011. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!