Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem a hajam, kizárólag...

Ha befestem a hajam, kizárólag festett hajra készült termékekkel moshatom a hajam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Bármivel moshatod, de a festett hajra valók speciálisan ápolják a festéssel igénybe vett hajat.
2011. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy! Én pl nem is találtam a festett hajra valók között olyat, ami igazán jó lett volna, mindegyik csak elnehezítette a hajam, mert teletunkolják őket olajjal, ami egyáltalán nem mindenkinek jó (hiszen az, hogy festett azért nem egy hajtípus)...

Én elseve tükörfényt használok, szép fényes a hajam és egészséges is.

2011. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem. Ha zsírosodásra hajlamos a hajad akkor a festett hajra valók közt nehezen fogsz jót találni...nekem pl csak a keune jött be. De ha nem zsíros a hajad akkor jobb ha festett hajra valót használsz azok amúgy is olajosak és jobban fogják áploni a hajadat.
2011. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a bébisamponokra esküszöm, kímélőek, ápolnak, nem nehezítik el a hajat. Érzékeny a fejbőröm, minden mástól csúnyán kiszárad, és olyan, mintha korpásodna, mert hámlik, de valójában nem a gomba okozta korpáról van szó.
2011. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!