Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke vagy gesztenye barna?

Szőke vagy gesztenye barna?

Figyelt kérdés
Világos bőröm van,kék szemeim és szőke hajam. Holnap után megyek fodrászhoz és átszeretném festetni a hajam gesztenye barnára szerintetek az megy a világos bőrömhöz és a kék szememhez?
2011. júl. 20. 08:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem inkább a szőkének próbáld egy más árnyalatát,mert sok árnyalatban "elveszik" az arc,nem arra irányul a figyelem,hanem a hajra... de ha melegebb színt választasz akkor nagyon szép lesz az összhatás;)

ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

[link]

tehát hilary-nek ez a hajszíne szerintem nagyon szép és egyáltalán nem veszik el benne az arca,sőt!:)

de van itt még ilyen is, ez még természetesebb szín,egy kicsit barnás szín is benne van(de szerintem hilary hajszíne jobb lenne neked mint ez):

[link]

és ha mindenképpen barnásat szeretnél,akkor ne sötétbarnát,szerintem,hanem inkább itt van egy szőkésbarna:

[link]

ez a hajszín szőkésbarna,szerintem jól állna neked(bár akkor is szebb lenne hilary hajszíne:D)

vagy ha biztos,hogy barnát akarsz,akkor is válassz inkább világosabb árnyalatot,mondjuk ilyet:

[link]

2011. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!:) Ma fél kettőkor megyek a fodrászhoz:)
2011. júl. 21. 11:23
 13/16 anonim ***** válasza:

tegnap 09:31 vagyok!


Szia!

Hogy döntöttél?

2011. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
igen maradt vagy lett új? :D én a barna mellett voltam *-*
2011. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Voltam fodrásznál de mikor időpontot kértem akkor nem mondtam neki hogy festés is lenne ezért csak igazított egy kicsit a hajamon, de jövőhéten megyek és befesti barnára!! :)Köszi a segítséget!!:):)
2011. júl. 21. 18:36
 16/16 anonim ***** válasza:
sokkal különlegesebb a kék szem barna hajjal. ki volt az, aki azt mondta, hogy a kék szem szőkével milyen egyedi? mert az nagy tévedésben élhet, vagy elfogult.
2011. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!