Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke vagy gesztenye barna?

Szőke vagy gesztenye barna?

Figyelt kérdés
Világos bőröm van,kék szemeim és szőke hajam. Holnap után megyek fodrászhoz és átszeretném festetni a hajam gesztenye barnára szerintetek az megy a világos bőrömhöz és a kék szememhez?
2011. júl. 20. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ahham megy, meg fogod látni h mennyire kiemeli majd a szemed;)
2011. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Uuu...Maradj szoke! Kek szem-Szoke haj. A LEGJOBB PAROS fiukban is :P <3
2011. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg festesd be :) Nekem nagyon tetszik ha valaki nem szőke hajú kék szemű hanem sötétebb a haja és kék a szeme az nagyon csábító :)
2011. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szőke
2011. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az eredeti gesztenye barna. Szintén világos bőröm és kék szemem van, szóval szerintem jól fog állni. De a szőke is szép. Szóval nehéz kérdés. Eredeti nálad a szőke? Mert akkor lehetséges, hogy meg kéne hagynod. Annyit viszont megtehetsz, hogy próbaként hajszínezővel befesteted. Akkor látni fogod, hogy milyen és el tudod dönteni, hogy legközelebb befesteted-e rendes hajfestékkel!


19L

2011. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szőke haj,kék szem,világos bőr:) tökéletes összhang:D

szerintem maradj szőke,de ha hidrogénszőke/platinaszőke akkor festesd melegebb árnyalatúra...

pl ilyen jól állna neked szerintem:

[link]


szerintem tényleg maradj szőke,mert ritka a kék szem,az meg még ritkább hogy ehhez szőke haj párosul,sőt az meg még ritkább hogy mindehhez nem jársz szoliba,hanem szép világos bőröd van:)

2011. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

na azért nem mondjátok hogy a barna haj kék szem és fehér bőr nem szép együtt :D

jó példa: [link] :) szerintem csodaszép :)

2011. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat eredeti szőke hajam van de már régóta szeretnék barna hajat de még nem nagyon tudom hogy pontosan milyen árnyalatú legyen?!
2011. júl. 20. 11:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt festve a hajad, mindenképp tartós haj színezővel festesd be. nem károsítja a hajat, mert nem tartalmaz ammóniát és az eredmény ugyanaz.
2011. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Barna:) Én is 3hónapja váltottam szőkéről és nem bántam meg. Sokkal másabb lett az arcom(jó értelemben)és a kék szemeim csak úgy világítanak:)


20/L

2011. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!