Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos mellkas, hát, arc,...

Pattanásos mellkas, hát, arc, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és pattanásos az arcom,ahátam,a mellkasom.Szerintem ez iszonyat ciki és szeretnék strandra járni de nem megyek.Használok zinerytet de nem használ annyira,mit csináljak?És szerintetek is nagyon ciki?
2011. júl. 15. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy kellemetlenül érzed magad emiatt, de menjél strandra nyugodtan mert a nap csodákra képes a pattanások területén, jah és szappannal fürödj meg mindennap de ne dove-al meg ilyesmi hanem jó a legolcsóbb is aminek szárító hatása van, de az arcodra ne használd!
2011. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne fogyassz tejet, diót, mákot és egyéb olajos magot.
2011. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A csiszoló a barátod! :D:D:D
2011. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Eleinte szárítja a bőrt és nem túl kellemes, de aztán teljesen helyre hozza 2-3 hét alatt. Se pattanás se szárazság. Nálam legalábbis így volt.

2011. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az egyik barátnőm is ugyan úgy járt mint te de neki az orvos felírt fogamzásgátlót az teljesen rendbe hozta a bőrét és mellékhatások sem léptek fel a gyógyszer szedése közben de ez ember függő. Valamint hallottam, hogy a szolárium is szárítja a pattanásokat.
2011. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 évesen korai a fogamzásgátló
2011. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem is pattanásos volt a hátam, és a bőrgyógyász ezt a krémet íra fel:

[link]

tényleg nagyon jó, csak az a gáz, hogy amikor kimész a napra nem használhatod, tehát télen jobb használni. és arcra se jó mert nagyon szárít, és kopik tőle a bőr is. de hatásos: 2 hónap alatt teljesen eltűntek a pattanások :)

2011. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
.
2011. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sz.Gina99 ***** válasza:
Én a Garnier
2011. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sz.Gina99 ***** válasza:
100%
Bocs, véretlen entert nyomtem, a Garnier PureActive krémet használom, a teteje ilyen szörös, vagy kefés, de nagyon jó a fattanásra, miteszerre, zsíros börre, egyszerűen imádom!
2011. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!