Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellkas borotválása (lent...

Mellkas borotválása (lent több van! )?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról h egy 15 borotválja a mellkasát? De már nem bírtam , így hát lekaptam és így sokkal jobban érzem magam ugyanakkor meg sz@r ugyanis most meg tök erős és már próbáltam mindennel természetes hatást elérni, de hát... (N) (most már nem szeretném borotválni,valami ötletetek nincs?)
2011. máj. 3. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyanta idővel gyengíti...
2011. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már régóta borotválom,mert engem is nagyon zavart.Másnapra borostás,meg szúr,meg látszik is,ami eleinte nagyon zavart,de most már úgy vagyok vele,hogy ez vele jár a borotválással,meg így is jobb mint nagy szőrrel.

Nyáron szoktam gyantáztatni vagy epilálni,de nekem egyáltalán nem gyengült tőle.

2011. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a páromnak gyantázom,nemcsak kellemes,de kezd kikopni is.
2011. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De miért borotválod??? Hidd el, mi nők szexinek találjuk a mellszőrzetet!

28/N

2011. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Philips Bodygroom nevű villanyborotva elven működő férfi testszőrtelenítő szerkezetet használok. 10 perc alatt megvan, bőrkímélő, fájdalommentes és könnyű használni.
2011. máj. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

szerintek menj el kozmetikushoz, tartósabb és szebb is

igenis ne sajnáld rá az időt, pénzt

be kell vallani jobban leszedi mint mondjuk én a pasimnak


és szexi ha egy srác ad magára ilyen téren is ;P

2011. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!