Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ha rövid lenne a...

Szerintetek ha rövid lenne a hajam akkor is hullámos lenne a vége? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a haj: [link]


De nem tudom hogy nekem hogy állna mivel hullámos a hajam, és vasalni mindig nem akarnám. Most körülbelül a vállamtól egy kicsit lentebb ér. Ja és szőkésbarna színű, szóval elég világos. Nos szerintetek akkor is hullámos lenne, annyira mint most?


Értelmes válaszokat várok! köszi


13/L


2011. júl. 14. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
énis igyvoltam, és hullámosabb lett, mivel összeugrik a haj, nem huzza már le,:) szóval igen valószinű hogy hullámosabb lenne.:) amugy jó haj. :D
2011. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha hullámos a hajad, akkor igen, akkor is hullámos lesz, ha rövidebbre vágatod. Amúgy ez még nagyon messze van a rövid hajtól. (:


22L

2011. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Lehet inkább marad olyan amilyen eddig volt! :)
2011. júl. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!