Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a helyzet hogy göndör...

Az a helyzet hogy göndör hajam van de utálom és ezért vasalom. Nagyon elvanmár töredezve a vége de nem akarom levágatni mert nem szeretem a rövid hajat. Viszont már vagy 3 éve semmit sem nő. én meg szeretném már ha hosszu hajam lenne. Mi kellene rá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is így voltam, csak nekem ilyen hullámos szálkás töredezett dús a hajam ráadásul nem is nőtt semmit, alapból sajna :(

Aztán elkezdtem vasalni - ettől már rosszabb úgy sem lehet alapon -


Aztán mivel egybe ér úgy oldottam meg, hogy anyukám 3 havonta olyan 2 max 3 cm-t vág belőle. És elkezdett nőlni :))

2009. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző jól írja, ha csak egy picit vágatsz a végéből az is segít!

Velem is ez volt a helyzet, bár én nem vasaltam a hajam... Viszont szintén göndör volt, a vége pedig töredezett és egyáltalán nem nőtt. Aztán anya vágott a végéből és ez sokat segített. :)

2009. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
az tényleg jó ha csak egy kicsit vágsz a végéből mert sokkal gyorsabban fog nőni!! Nekem is göndör hajam van, én egyszer levágattam belöle 15cm és utána olyan gyorsan nőt h győztem fodrászhoz járkálni;)
2009. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem kell rovidre vagassd! en 2 3 havonta megyek fodraszhoz mindig vagattok belole vagy 2 3 centit:) es hidd el hogy jobb igy mert akkor a szaraz hajfegeket eltavolitjak es azutan gyorsabban no a hajad:D ha meg megse valik be hasznalj revalid kapszulat vagy egyel sok repat:P

pusz

2009. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha majd felnősz és elfogadod hogy neked göndör hajad van, és nem fogod vasalni akkor nem töredezik majd.Én is sokat vasaltam ezelött aztán egyszercsak rájöttem hogy tök felesleg.Nekem is göndör hajam van az enyém mostanában szépen de viszont nagyon lassan nő.Nem vasalom ,ápolom a végét hogy ne kelljen visszavágni és így is alig látszik a növekedés.Vágasd ki a töredezett rész,ne vasald aztán és rakj rá Pantene ne mosd ki balzsamor hajmosás után.Attól szép lesz.örülök hogy segíthettem.
2009. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos, ugyanilyen helyzetbe vagyok, UTÁLOM a göndör hajam, és sajos az az egy megoldás van erre aproblémára h nem vasaljuk... énis 3éve vasalom rendszeresen mindennap, demostanában ugy csinálom,hogy kivasalom hajmosás után aztán összefoogva horodm copfom átvasalom frufrum is aztán cső:D , egyébként a fodrászom ajánlotta avontól az olivás hajpakolást , meg ha még erre a célra kifejlesztett sampont és balzsamot is használt, meg különféle hajápoló szereket nem fog annyira letöredezni, az a baj nekem türelmem sincs ezekhez szóval évek óta ugyan akkora nekem is a hajam :D sok szerencsét:)
2010. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!