Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen jó napsütéses időben...

Ilyen jó napsütéses időben kb. mennyi idő alatt lehet lebarnulni?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem, hogy napi 2-3 órát napoznék, mert elég fehér vagyok, mivel szinte soha nem voltam eddig napon. Így kb. mennyi idő míg úgy átlagosan barna leszek? Pár hét elég, vagy az kevés?
2011. júl. 11. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

pár hét simán jó.

vegyél barnulást segítő napolajat. teszkóban van sokféle. a lényeg, h ne 50 faktoros legyen, hanem mondjuk csak 6-10 körül.

2011. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze...


Ekkora UV sugárzás mellett vegyen 6-10 faktoros napolajat, amikor alapból fehér a bőre. Tényleg jó tanács.


Kérdező, a napi 2-3 óra ilyen időben túl sok lesz. Eleinte 10-15 percre feküdj ki, min. 20 faktoros naptejjel. Később lehet az időtartamot növelni, de csak fokozatosan!


Ne akard tönkretenni a bőrödet, mert idő előtt ráncos leszel és egyéb bőrproblémáid is lehetnek.


Ja és figyelj arra, melyik napszakaszban napozol. 10-11-től délután 3-4-ig nem szabad napozni.

2011. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20-35 közötti faktorszámú naptej kell a bőrödre, én is viszonylag fehér börő vagyok, de ha ennél alacsonyabbat használok leégek, amúgy napifél óra elég kezdetben
2011. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!