Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a ránccal a homloko...

Mit tegyek a ránccal a homlokomon?

Figyelt kérdés

Egy öröklődő reflex miatt mindig felhúzom a szemöldököm,és meg is maradt egy szép kis vonal a homlokomon.Próbálom nem csinálni ezt,de leggyakrabban nem veszem észre,sokszor meg is szólítanak miatta.Próbálok leszokni erről,de az apám és a testvérem is ezt csinálja akaratlanul.

Nem alapozom magam,rendszeresen tisztítom az arcom.Mit tegyek,hogy eltűnjön onnan és ne alakuljon ki több?

17/L


2011. júl. 10. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam és én sem tudok leszokni róla, szóval engem is érdekel a válasz. 18/L
2011. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne. mondjuk nekem nem a homlokomon van, hanem a két szemem közt, az orrom felett. én se tudok mit csinálni. Azt hittem, hogy amiatt van ez, h hunyorgok, mert belesüt a nap a szemembe. vettünk napszemüveget, de még mindig hunyorgok.

botox-szal lehet feltölteni (nagynénémnek is van, és ő mondta, h ki fogja próbálni mostmár. csak ő már 32 éves).

ha nekem mély gödröm lesz az orrom felett, megyek botoxoltatni :)

2011. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne:) A homlokomon és a szemöldökök közt vannak ilyen ráncaim. Szerintem nem kell erre még ránctalanító krémet használni, pár kezelés a kozmetikusnál elég, de milyen kezelés?
2011. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!