Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen a bőröm a mellem...

Miért ilyen a bőröm a mellem felett és a hónaljamnál?

Figyelt kérdés

Már elég rég észrevettem, hogy furán barnulok a mellem felett. Mintha piszkos lennék ott, vagy darabosan barnulnék fel. Eddig nem zavart de most már elég idegesítő, hogy mindenki azt hiszi piszkos vagyok. Ott nem is barnulok rendesen mert elég fehér a mellem feletti rész viszont a hasam elég barna. A hónaljamnál pedig mindkét oldalon egy ilyen "volnál" van. Egyik részen barna vagyok, másikon fehér.(és nem hiszem hogy azért mert kiskoromban úgy barnultam volna fel) Ez is már kiskorom óta így van. Meg ott is olyan mintha piszkos-szeplős lennék csak sokkal erősebben látszik. Nagyon zavar. Mi lehet ez? Bőrgyógyásznál még nem voltam.. Itt van pár kép amint látszik.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 8. 13:08
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Erősebben pigmentáltak bizonyos részek, míg a többi kevésbé. Előfordul.
2011. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges az is, hogy bőrgomba ezért mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz.
2011. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
Vagy irritáció, amit a dezodor okozhat. Főleg ha a melledre is fújod.
2011. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kiskorom óta gomba? hát szoktam oda is fújni dezodort, parfümöt... ez is okozhatja?
2011. júl. 8. 13:31
 5/6 Smartguy86 ***** válasza:
Persze, ha allergiás vagy egy összetevőjére, akkor lehet!
2011. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyumáknak pl attól van ilyen pigmentfolt a mellkasán, hogy odafújta a parfümöt, és a nap így "beleégette". Ez is lehet akár...
2011. júl. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!