Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jön ki mindig pattanás...

Miért jön ki mindig pattanás a szám felett?

Figyelt kérdés
az emésztésem rendben van!próbálok mindig egészséges ételeket enni,de mostanában azt vettem észre hogy az orrom szám között pattik jönnek ki,mire elmúlik az előző jah végülis a helye ott marad már jön is az új ,kozmihoz is járok:((mi lehet a gond? milyen vizsgálatokra menjek? most nem a bőrgyógyászra gondolok ,ahol csak külsőleg kapok rá krémeket szárítókat, jah és fogigátlót biztos nem szednék,szeretném megtalálni az okát...
2011. szept. 25. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ne nyúlj hozzájuk! nekem is pont ez van, én is meglepődtem. bár nekem nem pattanás, hanem ilyen kis dudor félék. Azt hittem herpesz, de az enyém nem az.
2011. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem nyúlok az arcomhoz !!

amúgy nem látok benne fehér gennyet , hanem piros pici dudor nekem is ,kinyomhatatlan!

2011. szept. 25. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nyúlsz az arcodhoz? Miért? Harap?


Aúgy valami fertőtlenítószer kéne rá, és nem ezek a bolti f*szságok, hanem gyógyszertári....Talán a gyógyszertáros is tud segíteni, de a bőrgyógyász biztosan, de lehet hogy ha kis denaturált szesszel áttörölgeted naponta egyszer az is segít.

2011. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
este reggel megmosom az arcomat lemosom a sminket a szememről ,de próbálok nem nyúlni az arcomhoz "koszos" kézzel nehogy elfertőzödjön, jaj én már a bolti és gyógyszertári kencékben nem hiszek!!! nincs olyan krém vagy szárító tonik amitől elmúlna:(( annyit próbáltam már !belülről jön szerintem!!
2011. szept. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!