Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét, vastag szőrre milyen...

Sötét, vastag szőrre milyen szőrtelenítési módszert ajánlotok? (láb)

Figyelt kérdés
Most voltam a kozmetikusnál, aki legyantázta, de sajos 3-4 napnál tovább nem marad meg, így is egy csomó a lábamon maradt. A borotva rövid távú, az epilátor sem tartósan távol1tja el, és mivel fekete, nagyon látszik már a rövid is...Mit tudnék tenni, már kezdek elkeseredni, hogy egész nyáron ez ellen kell küzdenem...:(
2011. júl. 7. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van pénz rá akkor IPL. én 4 hónapot voltam, ami összesen 60 ezer forintba került. nem tűnt el az összes, de amik megmaradtak sokkal vékonyabbak lettek.
2011. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szörtelenítő krém?
2011. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A krém macerás, nem tart sokkal tovább, mint a borotva, ráadásul tele van káros vegyszerekkel...:(
2011. júl. 7. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én krémezem meg borotvlom :) és amúgy próbáltad már az epilátort? Igaz, nagyon tud fájni,de egy idő után megszoknád :)
2011. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos azt is 2-3 naponta újra kell csinálni, és nagyon hosszas folyamat.
2011. júl. 7. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónál mi az az ipl?
2011. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, nekem is 2-3 naponta kéne epilálni, ez van sajnos. Én inkább borotválom, mert az kevesebb idő és ha belegondolok annyit igazán rá tudok áldozni, még akkor is ha ugye gyakrabban kell csinálni, mint az epilálást.
2011. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!