Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúnak milyen szőrtelenítési...

Fiúnak milyen szőrtelenítési módot ajánlotok intim részen?

Figyelt kérdés
Borotválni nem akarom, mert eszméletlenül zavar a borosta, a hónaljamon sem tudtam elviselni, ezért ott epilálom/gyantázom. Mondogatják az intim szőrtelenítő krémet, de hónaljra azt is próbáltam, és tapasztalatom szerint ugyanúgy szúró borostás lesz, mondjuk ez értelemszerű is. Vagy érdemes megpróbálni? Vagy ott is epilátor vagy gyanta?
2010. aug. 6. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

hát ha mazoista vagy, akkor gyanta, egyébként meg borotva

a szőrtelenítő krém meg ugyanolyan mintha borotválnád

2010. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A párommal (ő fiú) közösen használunk egy újfajta szőrtelenítő krémet. Az a neve, hogy Depilan, mi Dm-ben vettük, itt van róla ismertető: [link]

Kicsit sokba kerül, ha jól emlékszem 1200 Ft volt, vagy talán több...a lényeg, hogy 2000 Ft alatti áron van.

A barátomnak elég hatásos volt, semmi mellékhatás. Utána a szőr puhábban nőtt vissza. Előnye, hogy olyan helyeken is leviszi a szőrt, ahol borotválni nem tudod.

Remélem tudtam kicsit segíteni.


21/L

2010. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. aug. 6. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!