Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos a hátam, mit...

Pattanásos a hátam, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

pár éve iszonyú pattanások jöttek a hátamra és már rengeteg midnent kipróbáltam.. házilag is, meg kozmetikus is volt... nem nagyon segitett semmi, aztán egy másik probléma miatt eljuotottam bőrgyógyászhoz aki megnézte a hátam és irt rá a ien jó naturlandos termékeket, (szalicilsavat), és akkor azok tök jók, és azt szeretném kérdezni hogy tudnátok ajánlani még ilyen jó naturlandos és/vagy gyógyszertárban kapható termékeket amik beváltak?

köszi, 20/L


2011. júl. 7. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyögyszertárban lehet kapni ilyen cuccot...bár én az arcomra használtam és nagyon jól bevált,semmi pattanás nincs már :)

Aknesol-nak hívják..csak a hátadat hogy kennéd be vele? =/

2011. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen csak a hátamra mert az arcom az szép, oda garnier termékeket használok, de az soha nem volt pattanásos... csak a hátam de az nagyon nagyon... :(

köszi utánanézek! :)

2011. júl. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!