Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám helyrehozni a...

Mivel tudnám helyrehozni a nagyon pattanásos hátam?

Figyelt kérdés
A hátam nagyon pattanásos és a vállamon is van néhány,nem tudok felvenni ezért semmi ujjatlan pólót vagy akármit:((Az arcomon is nagyon sok van főleg a homlokamon.Nagyon jól jönne a segítség:(( Hallottam Az Aknesol ecsetelőről,az jó?
2011. aug. 6. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok van mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz. Majd ő megmondja mi a legtökéletesebb rá. Inkább ne kisérletezz vele otthon. De ha kifekszel napozni nem lesz jobb? Nekem az arcomon szokott de a naptól mindig elég szép lesz. Csak síma arctisztítót használok.
2011. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nekem is az a gondom, hogy pattanásos a hátam, de évről évre egyre jobb állapotú lesz, pedig nem kenek rá semmit, annyit csinálok, hogy nyár elején kifekszek többször a napra és eltűnnek a pattanásaim.
2011. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Használtam Aknesolt ami szárít nagyon. Keress fel inkább egy kozmetikust ő rendbe hozza neked ezt a problémát hidd el:)
2011. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó az aknesol. Elég csúnya pattanások szoktak kijönni az arcomon, de amióta azt használom, alig van egy-kettő.

A probléma az vele, hogy tényleg eléggé szárítja a bőrt, de napi 1-2-szer, vagy legalább lefekvés előtt valami kamilla tartalmú krémmel bekened az arcod/hátad, akkor nem lesz olyan száraz a bőröd.

Nekem legalábbis bevált. :)

2011. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Es az aknesol vagy a zynerit a jobb?:)
2011. aug. 6. 23:47
 6/14 anonim ***** válasza:
miért nem jársz el szoliba? Addig sűrűbben amíg nem múlnak el, utána ritkábban...
2011. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem jarok szoliba mert mar egyzer voltam es valami lett a borommel tole valami kiutesek jelentek meg:(
2011. aug. 7. 12:48
 8/14 anonim ***** válasza:
De minek kísérletezel??? Nem lenne egyszerűbb felkeresni egy bőrgyógyászt vagy egy kozmetikust? Lehet ezekkel a kísérletekkel többet ártasz vele mint amennyibe kerülnek...
2011. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mert meg csak 13 eves vagyok es az nem fura hogy 13 évesen ott mászkálok a kozmetikusnál...?:(
2011. aug. 7. 21:00
 10/14 anonim ***** válasza:

úúú b+:D bocsi de miért lenne furcsa? Múltkor ott ülök a kozmetikusnál szintén 13-14 éves forma kissrácot nyomkodtak.

Menj el nyugodtan:D:D

18/L

2011. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!