Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lenne, ha ilyen hajat...

Milyen lenne, ha ilyen hajat vágatnék magamnak? (kép és leírás lennt)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és most megyek majd nemsokára fodrászhoz. Frufrut szertenék vágatni, de nincs valami dús hajam. De nem is ritka, hanem olyan átlagos (inkább kevés ha közelíteni kell). Dús frufrut szeretnék, olyat mint ezek: [link]


[link]


Ha iylen dús frufrut szeretnék, akkor nagyon-nagyon hátulról kell előrefésülni és vágni, hogy dús legyen? Az úgy nagyon csúnya lenne? :S

Azért kellen, mert egyrészt magas homlokom van, meg tetszik is.

Van itt olyan, akinek ilyen dús frufruja van? Írnátok tapasztalatokat, sok gond van vele?


Előre is köszönöm. :)


2011. jún. 29. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző voltam: meg nem tudom, az a kép amit linkeltél olyan kis elegáns, kislányos fazon, együtt kell élned a ténnyel, hogy ilyen hajjal "vagányabb" lesz az arcod, sokkal nőiesebb mint kislányos(:
2011. júl. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aha...tÖK JÓL ÁLLNA! :D:D
2011. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!