Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Má. Snak is van szarkaláb...

Má. Snak is van szarkaláb 17-19 évesen?

Figyelt kérdés

Mert nekem a szemem alatt van egy kicsike.

De azt hogy lehetne eltüntetni? :-)

És akinek van, azt nem zavarja?


2011. jún. 21. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak már picik, de nem zavarnak, sőt! Büszke vagyok rájuk, mert a sok nevetéstől van, és a rengeteg jó emlék jut eszembe olyankor, ha belegondolok ebbe. : ) (A barátomat sem zavarja, sőt, senkit.)

19/L

2011. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barbara (Shana) ***** válasza:

Szia:)


Az öregedés folyamata sajnos már 20 évesen elkezdődik. leginkább a genetikán múlik, hogy kinek mennyire látványosan, de rá is lehet segíteni. ami kihozza a kis ráncokat a szem körül, azok a nagyon erős szemceruzák, amivel csiszatolhatod az arcodat, vagy hogy nem mosod le esténként a sminkedet, az erős napfénynél való hunyorgás, persze a mosolygás is, a dohányzás, ami elvonja a sejtektől a vizet,ha nincsen radírozva a bőr, vagy a helytelen bőrápolás.

Ha a bőrödnek megfelelő krémmel kened az arcodat, és a szemkörnyékedet, ki fognak simulni azok a kis ráncok.

Ha zavar tudsz ellene tenni, ha nem, vedd úgy hogy ez a te kis védjegyed.

Szép napot!

2011. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

28 éves leszek, de nekem még nincs:) Ez genetika szerintem. Mondjuk én nem napoztam túl sokat sem, csak nyáron, akkor is óvatosan, meg nyáron is fényvédős alapozót használok.

Mindig is sminkeltem magam (bár este lemosom) és nem dohányzom.

2011. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor vicces lesz, de elmondom


Nem dohányzok, nem iszok alkoholt, csak ünnepekkor maximum

Nem sminkelem magam már vagy 2 éve, semmivel még alapozó sem volt rajtam sose.(Ja és mikor használtam szemceruzát akkor este mindig leszedtem.)

Rendesen szoktam aludni, iszok napi 1,5-2 L-t bár régen 3 L volt, de mostanában az csak néha sikeredik be

Nem eszek nagyon egészségtelenül próbálok minél egészségesebb lenni

2011. jún. 22. 13:31
 5/5 A kérdező kommentje:
És mindig van rajtam napszemüveg, ha nem erősen süt a Nap akkor is
2011. jún. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!