Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biofodrászat: milyen? Voltatok...

Biofodrászat: milyen? Voltatok már? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én voltam pár hónapja és szerintem nyugodtan kipróbálhatod. Igazából semmi extra, annyi, hogy természetes alapanyagú termékeket használnak, hajat nem festenek, de egyébként semmiben nem különbözik más fodrászattól. Ja és árban szerintem nagyon jó.
2011. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NE MENJ ! Én voltam, természetes, aha, befújkodják a hajad iylen sima vízzel, de olyan ritka szarul vágják le. Lehet hogy olcsó, de inkább megéri a mesterfodrász..

Fodrászom is mondta, hogy hogy lett már levágva, és tényleg, össze vissza. És ismerőseim is voltak már, nekik is nagyon szar lett. Mondták ők is.

2011. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is inkább visszatartanálak. Ha bemész egy ilyen szalonba, láthatod, hogy a fodrászok futószalag-szerűen dolgoznak az embereken, és alig van 20 percük egy frizura elkészítésére. Szerinted mennyire jó, ha az olcsó ár áll mindenek felett?
2011. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem, hogy vágattam egyszer ott a hajam, és az alapján a tapasztalat alapján írtam a fentieket :)
2011. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nem lehet, hogy ez szalonfüggő?

Mert ha nincsenek sokan/nincs senki, akkor lehet, hogy nem futószalagszerű nem?

2011. jún. 19. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:

dede, második vagyok

inkább megéri a drágább fodrász, hidd el nekem.

nincs is igazán képzettségük, egyszer letették azt kész

mesterfodrász, meg minde évben újít bizonyítani kell.

Melyikre bíznád rá a hajad? (:

2011. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

huh.

most már mindegy. eldöntöttem hogy elmegyek (az a helyzet, hogy most költöztünk, és nem ismerek senkit a városban, nemhogy jó fodrászt, úgyhogy ezért is...)

a másik meg az, hogy nekem még mindig az az elvem, hogy ez az egész fodrászfüggő és attól, hogy valaki épp rosszat fogott ki, lehet hogy én jót fogok...

harmadszor a hajam könnyen kezelhető és a világ legegyszerűbb frizuráját szeretném.

negyedszer meg mivel kisváros és eddig párszor, amikor jártam az üzlet előtt, bekukkantottam és nem volt tömeg, úgyhogy nem hiszem, hogy meglesz az a futószalag életérzés


persze félek azért, de több pozitív kommentet olvastam, mint negatívat, és tényleg az a helyzet, hogy ugyanannyi esélye lenne, hogy kifogok egy rossz fodrászt, ha akármilyen más random üzletbe megyek be, nem? csak ott lehet, hogy kétszer ennyit kell fizetni...


szóval inkább megerősítésre vágytam, mint eltántorításra, de ha csalódni fogok, akkor sajnálni fogom, hogy nem hallgattam rátok.


holnap megyek amúgy, szóval azért drukkoljatok :)

2011. jún. 20. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!