Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dús frufru egy magas homlokú...

Dús frufru egy magas homlokú lánynak?

Figyelt kérdés

Frufrut szeretnék vághatni, de elég magas a homlokom. És olyasmi frufrut, mint ami a képen van a lánynak: [link]


Ilyen dús frufrut. Viszont mivel magas a homlokom ahoz hogy dús legyen a frufrum nagyon hátulról kell szedni hajat, vagyis a feket bőbjától kezdődjön a frufru?? :SS Ez milyen így?


2011. jún. 18. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
hol itt a frufru?:)
2011. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezt a linket akartad.
2011. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem jó képet linkeltél be.

amúgy az arcformától is függ, hogy milyen frufru áll jól.

A szögletes vagy szív arcod van, eszedbe se jusson a dús egyenes frufru. Ha ovális, hosszúkás arcod van, akkor igen.

2011. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17:21 Ez sem mindig igaz, nekem van ismerősöm akinek kocka feje van, mégis iszonyú sokat dobott a külsején egy frufru.
2011. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj igen, rossz a link. :SS

[link]

Valami iylesmire gondolok.

Ovális az arcformám, és szőke hosszú egyenes hajam van.

2011. jún. 18. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
fogd meg a hajad és hajtsd oldalra a homlokodon úgy,mint ahogy a frufrut szeretnéd,és akkor meglátod,hogy jól áll e...én így csináltam. :)
2011. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha hosszúkás arcod van, akkor még ennél is dús frufru is jól állna neked. Ha átlagos fejformád van, csak magas a homlokod akkor szerintem ez a lehető legjobb választás. Próbáld ki nyugodtan! Nekem ilyesmi frufrum van és a fejformám is ilyen (átlag forma, magas homlok), és sokat segít rajta a frufru. Bár tudnod kell, hogy nagyon macerás. Én folyton elalszom, elkunkorodik balra, és reggel bármit csinálok, bevizezhetem, beszáríthatom, csavargathatom, akkor sem úgy áll, ahogy akarom. De ha egyenes hajad van, akkor nem lesz különösebben ilyen gondod vele.

Amúgy olyat ne csinálj, hogy a fejed búbjától kezded a frufrut. A fejed tetejének a közepétől egy kicsit még előrébb kell. Ha elől kevés hajad van és nem nagyon takarja a homlokodat, megpróbálhatod egy kicsit hátrébbról kezdeni, de semmiképp se a fejed búbjától.

2014. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján jól állhat neked a frufru. Kicsit talán hasonlítasz Taylor Swiftre, és neki nagyon jól áll:

[link]

2014. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!