Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy teszek jót az arcomnak?...

Hogy teszek jót az arcomnak? Arclemosó/szappan/tonik. Elbizonytalanodtam :S

Figyelt kérdés

Sok választ elolvastam már az arctisztítással kapcsolatban. Vannak, akik szappant használnak, de a legtöbben azt mondják, hogy szappant nem szabad. A toniknál is, valakik azt mondják, hogy kell, mások meg azt, hogy nem szükséges. Tudom, hogy ezek több mindentől is függnek, elsősorban a bőrtípustól, de akkor is... Nem tudom, mit használjak. A természetes dolgokat szeretem jobban, de csak vízzel nem lehet arcot mosni, az önmagában nem elég. A szappan se természetes, és lehet, hogy többet árt, mint használ. De vannak olyan szappanok, amikkel lehet arcot is mosni. Ez a jobb megoldás vagy használjak inkább arclemosót? És utána tonik? De láttam, hogy többen írták, hogy amikor nem használtak tonikot, szebb lett a bőrük. Ez mitől függ? De a legtöbben azt mondják, hogy kell a tonik is. A végén használok hidratáló krémet, az legalább biztos, hogy kell.


Az olyan rossz amikor nem tudom, hogy jól csinálom-e... lehet, hogy ártok a bőrömnek :S

Aki ilyen dolgokkal foglalkozik vagy jobban ért hozzá mint én, legyen szíves írjon valamit :)

Köszönöm!


2011. jún. 14. 02:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

na..én megutáltam a sok kenceficét, mert iszonyatosan gyürött és ragyás lettem tőle...:/ én ennyit használok: gyogyszertári alkohol tisztitáshoz....mézes cukros arcradir....szappan.....és sose volt ilyen szép a böröm:) pedig eléggé érzékeny a böröm, tágak a pórusaim, és ha nem is voltam fullragya....akkor is zsirosodik, helyenként meg száraz......ugyhogy nekem ez vált be:)

23L

2011. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én csak sima vízzel mosok arcot mint ahogy első hsz-t író is írta :)

ha van kedvem Nivea arclemosó géljét használom,de kb az havonta van.

2011. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nagyon rondán pattanásos voltam én is olvastam mindenhonnan hülyeségeket(nem használtak) és nem is olyan rég találtam rá,hogy pontosan mi is az ami nekem jó. élesztőpakolást én is csak ajánlani tudom. szárítja a pattanásokat, de a bőrt nem szárítja ki, puha sima lesz tőle a bőr és nekem a mitesszereken is segített. ( olcsó és tuti biztos nem árt magának vele az ember) garniertől használok meg pattanáscsökkentő tonikot. nem tudom másfajták mit tudnak és mit nem, egyszerűen ezt használom. plussz nagyon fontos,hogy legyen egy megfelelő hidratáló arckrémed. Nekem éjszakai van szintén a garniertől és imádom. regeneráló arckrém, ami szintén sokat javít a bőrhibákon. mióta ezeket használom nagyon sokat javult a bőröm és pihe-puha. egyedül az éjszakai krém az ami drága, de sokáig kitart.
2011. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!