Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kénes szappan (pl. Nadin)...

A kénes szappan (pl. Nadin) jobban vagy kevésbé szárít, mint az arclemosó tonik?

Figyelt kérdés
Ha kb annyira szárít vagy jobban, akkor inkább nem veszek, mert nekem a tonik után zsírosabb lesz a bőröm, mint volt.
2011. aug. 21. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont az a lényeg, hogy szárítson, minél jobban szárít, annál kevésbé lesz zsíros. Egyébként szerintem tonikot használni felesleges, évekig ragaszkodtam hozzá, de semmi látszatja nem volt, ugyanúgy zsíros volt a bőröm, csak egy réteggel több vegyszert kentem rá. Nem jó.


A Nadin kénes szappan nekem rengeteget segített a bőröm zsírosságán.

2011. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban szárít a kén miatt.Erélyesebb,mint az alkohol a tonik esetében.
2011. aug. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És aki ilyet használ, nem lett zsírosabb tőle a bőre?
2011. aug. 22. 07:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 1 hete használom a kénszappant, reggel és este, észrevehető, hogy kevésbé zsírosodik, meg mintha lelenne alapozózva/púderezve, olyan matt.
2011. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lett zsírosabb, mint ahogy azt leírtam az első válaszban. Épp az a lényege, hogy szárít ---> kevésbé lesz zsíros az arcod.
2011. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!