Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésről - mi a véleményetek?

Hajfestésről - mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Jelenleg eredeti hajszínem van, már 19 éve, kiskoromban gyönyörűszép szőke voltam, de ahogy sokunknak, nekem is besötétült, jelenleg ilyesmi a hajszínem:

[link]

vagy talán még ehhez tudnám hasonlítani:

[link]


a kérdés: szőkére szeretném festeni, valakinek tapasztalata? Mit gondoltok mennyire fogja károsítani? Ettől tartok a legjobban, mert olyan 65-68 centis hajam van, elég hosszú és dús, de a színét már nagyon utálom, 14 éves koromban be akartam festetni, de végül lemondtam róla, fiatalnak gondoltam magam, azóta minden vágyam, csak félek elszúrja a fodrász vagy tönkreteszi a hajam. Tapasztalatok?


ilyet szeretnék:

[link]


köszi.


2011. jún. 12. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nagyon dús hossz hajam van világosbarna..Kiskoromtól szőkével melíroztatom,de most jöttem rá,hogy a jó sötétbarna majdnem fekete az én színem, szóval most én is festetem.Tudni kell, hogy a szőke és a fekete festés a legkárosabb a hajra.Nekem is most sötétbarnával van festve,de feketének néz ki és azt vettem észre, hogy sokkal több hullik,ami nem látszik mert nagyon dús a hajam.Szerintem attól függetlenül nyugodtan festesd be a hajad,de profival.Először jól le kell szívatni és kicsit csibesárga lesz a hajad többször kell majd ráfesteni,hogy elérd ezt a színt,és utána is ugye festeni rendszeresen ha megakarod tartani a színt.Remélem jól sikerül és nem lesz baja a hajadnak.Sok sikert,remélem tudtam segíteni.
2011. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, sokat segített a tapasztalatod :)
2011. jún. 13. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!