Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mia véleményetek a hajfestésrő...

Mia véleményetek a hajfestésről? Konkrétan kibírom még decemberig, de muszáj úgy kinézni mint egy rokkant boszorka?

Figyelt kérdés

Én márnagyon csúnyának látom a hajam.

Más megoldás nincs?


2008. júl. 23. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Én ammóniamentes, kímélő tartós hajszínezővel szineztem be nemrég a hajam a 27. héten. A rokkant boszorka jelző már rám is illet. Állítólag a terhesség elején nem ajánlják. Persze egyszeri alkalom lesz, azt hiszem a babavárás alatt. Amúgy semmi baj nem lett!
2008. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a terhesség első 3 hónapjában egyáltalán nem ajánlják és utánna pedig arra kell figyelni, hogy jól szellőző helyen fessék a hajadat, hogy a hajfestés közben keletkező "gázokat" ne szippantsd be. Nekem is be lett festve terhesen kétszer is a hajamat.
2008. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Szokasos hiszteria van e korul is, feleslegesen.

Jol szellozo helyen festheted nyugodtan, akarmikor.

2008. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Szia, Nekem azt mondta a dokim nyugodtan festhetem a hajam nyugodtan! A mostani festékek már elég modernek és nem árthatnak a babának. Én az elejétől kezdve festem, és semmi gond.

Boldog babavárást!

2008. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Én tegnap festettem be. 27 hetes vok
2008. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megvártam a 12. hetet a biztonság kedvéért, aztán befestettem a 14.héten, és nem lett baj.
2008. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is 26 hetes kismama vagyok és fodrász.nyugodtan festheted a hajadat nem árt a babádnak.az elsö 3 hónapot megszokták várni de utánna nincs semmi gond.ha nagyon óvatos akarsz lenni akkor csak melíroztasd be a hajadat de mint mondtam a festés sem árt.
2008. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is megváram a 12.hetet, és utánna befestettem, bár nem a fodrásznál, mert kicsi helyen van, és nem akartam a belélegezni az illatot, hanem otthon az erkélyen.Én sem bírtam várni decemberig!:-)
2008. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

MOST AZ A FONTOS,HOGY TE HOGY NÉZEL KI,VAGY HOGY A BABÁD EGÉSZSÉGESEN SZÜLESSEN?!

AKKOR SZERETKEZÉS HELYETT ÜLTÉL VOLNA A FODRÁSZNÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
az elöző válaszolónak üzenem hogy a 12hét után nyugodtan be lehet festeni a hajat.Attól még hogy kismama valaki nem egyenlő az igénytelenséggel,bár szerinted igen...egy kismami igenis adjon magára,ne hanyagolja el magát!Többet ártasz azzal a babának ha ki mész a szmogba mint ha befested a hajadat jól szellőző helyen.Talán a lábad között sem borotválod meg magad mert ártasz a babának???A kérdező nem a tudatlanságodra,bunkóságodra volt kiváncsi,meg szerintem senki....Nevetséges vagy:)))!További szép baba várást!
2008. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!