Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Futura póthaj. Fontos! Mit...

Futura póthaj. Fontos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom h. nem ajánlják hosszú távra de sajnos nekem nincs pénzem európai hajra...:S Mellig érő hajam van szeretnék 60cm-es futura hajat rendelni csak nem tudom h. elég lesz-e egy csomag...100gramm egy csomag de nem tudom h. elég lesz-e mivel elég hosszú lesz és lehet h. optikailag szebb lenne ha dúsabb lenne. Szerintetek? És ha felvarratom lesz valami baja az igazi hajamnak mármint remélem nem hullik ki meg hasonlók.Ha strandra megyek érheti víz? És az öblítős módszer bevált nálatok? Ha volt ilyen hajatok meddig volt fent? Köszönöm előre is a válaszokat :)

Zsazsa 18/L :)


2011. jún. 11. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak európai haj létezik. Néha egy jobb minőségű indiai vagy ázsiai többet ér egy átlagos európainál.

A műhaj könnyebb a valódinál, ezért valamivel több van egy 100 g-os tresszsoron mint ha igazi lenne.

A saját hajadnak nem lesz baja, főleg ha varra van. Ez a legtermészetesebb módszer.

Ebből a futura hajból készítenek parókákat is és egy youtube videóban láttam hogy azt nyilatkozta a paróka tulajdonosa hogy hamar szétmegy a haj vége és könnyen kócolódik utána.

2011. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs pénzed európaira akkor vegyél ázsiait vagy indiait. 10-12ezerért már lehet kapni és 1 évig simán bírja. a futura haj viszont kb. 3 hónapig szóval árban ugyanott vagy szinte, mert az 5-6000 ft és többször venned kell ha akarod hordani. különben tutira elég a 100grammos. bőven... :)
2011. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
DE nem lesz gázos mármint hogyha egy csomagot rendelek hogy nem lesz elég dús...:S:S Sajnos nincs pénzem...egyébként én azt hallottam h. ha megfelelően ápolod akkor fent maradhat...3 hónapnál tovább is...
2011. jún. 13. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ázsiai haj volt felvarrva,1 évig hordtam.Minősége még mindig gyönyörű,ugyanolyan mint amikor fel lett rakva,ja és hozzáteszem használtam vettem,de nagyon szép fényes maradt ennyi idő után is.Viszont amikor le lett szedve végleg akkor feltűnt nem csak nekem,hogy fele annyi saját hajam maradt mint amennyi volt:( Nagyon dús,vállig érő volt a saját hajam,levétel után fele annyi lett,ezért le kellett vágatni rövidre,így újra dús lett.. Ha sokáig fenn van akkor biztosan megsínyli a hajad,tapasztalat:S

20/L

2011. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 1 éve van futura póthajam, és sztem egész jo . Simán elég lesz egy csomaggal !!! :)
2011. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönööm:) Hát én mindenesetre megpróbálom a futurát:) Én is ebben reménykedtem h. elég lesz egy csomag:D:P
2011. jún. 13. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!