Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Futura póthaj tincsezett,...

Futura póthaj tincsezett, vélemények? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Nem rég vettem 70 tincs, keratinos, 60 cm-s futura póthajat. Fel van rakva és egyáltalán nem olyan jók a tapasztalataim vele, mint amiket írtak róla. Nem festem, nem vasalom, nem göndörítem, hajszárítóval ha szárítom csakis hideg fokozaton, még csak nem is langyosan. Mosásnál nem dörgölöm, és törléskor sem. Panten samponnal, balzsammal, hajpakolással és spray-vel kezelem. Vizesen soha nem fésülöm, és fésüléskor nagyon ügyelek, hogy ne tépjem és ne húzzam. Alváshoz összefonom és többnyire copfba kötve hordom. Ezek voltak az előírások és én mindent betartok, ennek ellenére nagyon gubancolódik és alig lehet kifésülni, a vége pedig kicsit össze van pödrődve, mintha megégett volna. így eléggé mű hatása van, holott azt mondták, hogy nagyon jó minőségű haj a futura. Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok ezzel a hajjal kapcsolatban?
2011. ápr. 20. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
bnőm varratta magának...ő mindent csinált vele amit te nem...és neki egy évig nagyon szép volt...nemtudom mi lehet a különbség...
2011. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!