Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a Manna szappan?...

Milyen a Manna szappan? Tapasztalat! És ezt csak neten lehet megvásárolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 18:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem az szűz finomítatlan shea vajtól lefittyent a szemhéjam , égett a szemem minden reggelre :O
2013. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Nekünk nagyon beváltak a Mannaszappanok.


Eleinte valóban méregtelenített a bőrünk, ezért volt, amelyikünknek száradt, de pár hét múlva ez teljesen megszűnt. Mióta Manna szappanokat használunk, nincs bőrprobléma a családban, nekem megszűnt az ekcémám és eltűntek a pattanások a hátamról. Jó szívvel ajánlom!

2013. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Barom drága más teljesen ugyan olyan termékekkel összehasonlítva.

Ezt írják a honlapjukon is : "Termékeink gyógyhatását laboratóriumi vizsgálatokkal még nem bizonyítottuk, kizárólag vásárlóink tapasztalatait közvetítjük feléd!"

2014. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Meska.hu-n ugyanilyen vagy még jobb kézi készitési termékeket lehet rendelni személyesen a készitőtől! Én inkább a kisebb vállalkozásokat támogatom...
2014. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%

4 szappant, és egy arctisztító pakolást vállaltam be.

Tudni kell, hogy száraz a bőröm, allergiás is vagyok, és az orrom hegyétől a kislábujjg mindenhol viszketek. Nekem a zuhanyzás utáni 20-30 perc maga a pokol. Még a talpam is viszket. Láttam a Manna szappan hirdetését, és gondoltam, hogy kipróbálom. Azóta a zuhanyzás utáni 20-30 perc maga a Mennyország. Mint ha valami titokzatos erők vennék körül a bőröm

és energiát adnának. Ráadásul Én férfi vagyok.

Nem hiszek az ilyesmibe. [link]

2014. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Senkinek nem tűnik fel , hogy majdnem minden második választ a manna szappan írja ide? :D Sőt a weboldalukon a termékek alá is a kommentekhez sokszor maguknak írnak? xD Ne hülyéskedjetek már, hogy csak nekem tűnik ez fel.


Valaki írja, hogy nem vált neki be, meg, hogy máshonnan rendel és alatta következő kommentbe meg jön az istenítés, hogy menyország meg varázslat meg hogy szabad-e tudni, hogy mi a másik cég neve ahonnan xy rendelt :D Ráadásul többnyire a negatív kritika után mindig arra a témára érkezik egy pozitív felmarasztaló válasz. Pl azt írom sz*r volt az ekcémás bőrömre utána következő hozzászóló: eszméletlenül szuper volt az ekcémás bőrömre xd


Amúgy jól csináják, mert sokan rendelnek tőlük csak ezek a kommentek átlátszóak nagyon. És mivel ezt ők is látják szerintem próbáljátok meg a szóismétléseket is mellőzni az oldalon, meg ezt a sok varázslatos dumát mert viccessé fog válni a dolog egy idő után.

2015. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Várom a válaszodat ... Manna xD
2015. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer bedőltem,de soha többé.Amúgy meg mostanában büntették meg őket 5 millió forintra,mert valótlan dolgokat állítottak a termékeikről.
2016. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 SilviG válasza:

Én nagy natúr-szappan felhasználó vagyok, abból is a kecsketejes szappanok nálam az elsők.

A manna kecsketejes szappanok nekem érdekes élményt nyújtottak, mert szárították a bőrömet és nem szerettem velük fürdeni. Ez igaz sajnos a többi szappanjára is, nekem nem igazán váltak be, egyedül az igényes csomagolás a vásárló kiszolgálása ami nagyon tetszett, de az az érzésem, hogy ezt fizettetik nem a vevővel és nem a termék minőségét. Az én tapasztalatom, hogy nagyon drágák, szárítanak és gyorsan kopnak.


Én ezeket használtam már többször is, ár-érték arányban is, és az én bőrömnek jobbak mint a manna.


[link]

Életem először kipróbált kecsketejes szappanja, imádtam, akkoriban nem is lehetett nagyon mást kapni. Nagyon jó a bőrömnek, nagyon jó a mérete, viszont ez is puha szappan, nagyon gyorsan kopik és erre is nagyon vigyázni kell. Érdekes, hogy fehér a színe, mert általában a kecsketejes szappanok enyhén barnás színűek.


[link]

Ez nagyon jó, friss kecsketejből készítik, és van belőle intim szappan is ami nekem nagyon bevált, + selyemszappan bár ez nem kecsketejes ez is nagyon jó, különleges habzással, hernyóselyemmel készítik.

Nagyon szeretem, hogy jól kézre áll, jó a habzásuk és tartós szappanok. Nálam ez a befutó!


[link]

Ez is nagyon jó, bár ez kecsketej porral van készítve, és a tejeskávé is szuper. Mérete, tartóssága ezeknek is jó.


[link]

Ezek is nagyon jók, nagyon jó a bőrömnek és tudomásom szerint ez is friss kecsketejjel van készítve, viszont nekem hamar szétmállnak bármennyire vigyázok rá, és egy a formája is fura.


[link]

Ez majdnem kimaradt, ez is jó kecsketejporral, ez a forma a legjobb ugyanaz mint a wagnerszappan, jó vele fürdeni, nem vágja a kezed amikor először használod, és nem törik ketté a végén. A levendulás is jó.


Így hirtelen ennyi, bár biztos kimaradt egy pár.

2017. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én nagyon nagy manna szappan fogyasztó voltam egy ideig és totál bekajáltam pár évig a marketingjüket. Mivel az én bőröm nagyon zsíros, ezért nem is zavart hogy szárító hatásúak a szappanjaik. Azonban a terhesség-szülés után az én bőröm is száraz lett és itt már nagyon is zavart amikor fürdés után húzódott a bőröm, de nem is kicsit! Mindezt úgy, hogy akkor már 2 éve csak és kizárólag mannaszappant használtam, még sminklemosásra is. Jöttek a szar marketing dumával, hogy ilyen kezdeti méregtelenítés, meg olyan kezdeti szárítóhatás, meg hozzá kell szoknia a bőrömnek, bla-bla-bla...nem érdekelte őket, hogy akkor már 2 éve folyamatosan csak mannát használtam. Vagy nem hitték el, nem tudom, de soha többet nem vettem tőlük szappant. A dm-ben a Himalája uborkás szappanja legalább ugyanolyan jól bevált és NEM SZÁRÍT, puha és illatos a bőröm. De használtam még a 299 forintos kecsketejes, kézzel készített és a meskán vásárolt 599 forintos házi szappanokat is, mind-mind sokkal, de sokkal jobb! Az meg egyenesen felháborít ahogy nyomatják magukat. Már mindenről leiratkoztam, edm, facebook, insta, mert naponta 3-4 levelet kaptam tőlük. Olyanok mint a szappanjaik. Tömények.
2019. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!