Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a Manna szappan?...

Milyen a Manna szappan? Tapasztalat! És ezt csak neten lehet megvásárolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 18:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A gyerekemnek ekcémás a bőre, és ez remekül kordában tartja. Vigyázni kell rá, hogy ne álljon vízben, mert gyorsan olvad. www.mannaszappan.hu
2011. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,már utána néztem csak kíváncsi voltam h itt valaki használta e már.Olvastam az Extra szűz olívaolajról az kell ekcémára nekem az ujjamon van de most egy ideje nem jött elő,talán jó h nem használok mindenféle cart:-)csak baba szappan,és most szeretném kipróbálni a manna szappant.
2011. jún. 11. 08:21
 3/20 anonim ***** válasza:

szia,nekem bejött a manna cég szappanja. Én az olivás szappant rendeltem,és ugyanazt+levendulás illattal,néha előjön az ekcémám,és ez segített,ezek a szappanok nem szárítják ki a bőrt,és ezt tapasztalom magamon is.

Van a manna cégnek mosódiója,lehet azzal is próbálkozni,én már 3 hónapja azzal mmosom a cuccaimat,és szeretem nagyon!

Ezek ilyen kis bogyós termések,mosószer helyett kell használni.Vegyszermentes mosás miatt+ekcémásoknak nagy segítség,az én bőröm teljesen megnyugodott amióta innen rendelek,és nem jött elő az ekcémám sem.

Csak jót tudok mondani.

2011. szept. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
59%

Imádom a termékeit , csodát művelt a ronda , aknés bőrömmel!! A Férjemnek megmutattam , azt hiszem hamarosan újra rendelek tőlük . Én a teafás coco szappant , a só szappant , az organikus ghánai shea vajat használom . Volt az akciós csomagban még tündérkert szappan , azt még tartogatom .

Ja ... és ajándékba küldtek egy fahéjas szappant . ... használjátok bátran , 100% pénzvisszafizetési garanciát vállalnak .


Nagyon korrekt cég !

2012. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
A 100 % garancia süket duma. Többször rendeltem tőlük, mintegy több ezer forint értékben. Aztán az egyik szappan (jeges-csokis coco) köhögési rohamokat okozott a rengeteg borsmenta miatt (nem csipetnyi!) Csak úgy tudod visszaküldeni, ha állod az oda-vissza postázás költségét, ami több, mint a szappan ára. Inkorrekt hozzáállás, főleg egy visszatérő vevővel (legalább ötödik rendelésem volt). Azóta nem rendelek tőlük, találtam olcsóbban, jobbat, aki tényleg garanciát is vállal (nem kell visszaküldened a szappant, hanem a következő megrendelésemben ingyen választhattam egyet.). Túl sok a marketing, amit ki kell fizetni a vásárlóknak.
2012. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
utolsó és el is árulod, hogy most honnan rendelsz ?:)
2012. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Sokat próbálkoztam és rá kellett jönnöm, hogy a drogériákban (pl. DM) kapható természetes szappanok is ugyanolyan jók, csak feleannyiba kerülnek. Ráadásul meg tudod őket szimatolni is, bár ezeknek nem túl erős az illata. Illetve rendeltem tőle: [link]

Nagyon jó fej, szuper szappanok, a postaköltség a hányada a Mannáénak.

2012. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó !:)
2012. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
0%

Nekem nagyon jók a tapasztalataim a Mannaszappannal.


Mi is próbáltunk már sok házi készítésű szappant, de nem váltak be. A Manna kicsit drágább, de a minőséget meg kell fizetni, ráadásul törzsvásárlóként már jelentős engedményeket kapsz. És azt se felejtsük el, hogy ők számlát is adnak, tehát adóznak is, nem úgy, mint a sok magán szappanos, akik mindent feketén csinálnak.


Garanciális problémám ugyan még nem volt, de maximálisan korrektek, mindenben azonnal segítenek. Szerintem teljesen normális, hogy vissza kell küldeni a terméket, ha nem tetszik, ezt írják is az oldalukon. Ha nem kellene visszaküldeni, akkor mindenki kölcsönzőnek nézné őket, ismerve a magyarországi erkölcsi morált.

2012. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Magni07 válasza:

Szia!

A családom szinte minden Mannaszappant kipróbált, sőt a krémeket is halomra vásároltuk tőlük. A tapasztalat, hogy nincs értelme rájuk költeni, sokkal olcsóbb és jobb minőségű natúr szappanokat és krémeket lehet kapni. Nagyon erősen marketingelik magukat, ezért dőlnek be sokan.

Nálunk volt a szappanjaiktól bőrkiütés, erős hámlás, viszketés, ők azt állították, hogy méregtelenít a bőrünk, ezért is vetették meg utána a sok krémet. Végül anyukámnak és a tesómnak bőrgyógyászhoz kellett fordulniuk emiatt.

Most is natúr szappanokat és testvajakat használunk, de nem a Mannaszappantól vásároljuk, azóta megszűnt minden bőrprobléma.

2013. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!