Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljátok a hajatokat...

Hogyan ápoljátok a hajatokat nyáron?

Figyelt kérdés
Milyen termékek, hogyan hordjátok? Meg úgy általában mindent a nyáron való hajápolásotokról :)
2011. jún. 5. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
én kb ugyanúgy, csak ha napozok vagy sokat vagyok a napon akkor kalapot veszek fel. jah meg naponta többször is befújom glisskur hajápolóval
2011. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanúgy, mint általában. Annyi a különbség, hogy mikor nagyon nagy a hőség, akkor egyik nap mosom rendesen samponnal, másnap ha kiizzadok vagy melegem van akkor sima vízzel átöblítem, majd köv. nap megint sampon. Ilyenkor is kontyban hordom, mint mindig. :) Néha ha olyan kedvem van és pl. vásárolni megyek, akkor kibontom és teszek egy hajpántot. De egész napra nem bírnám leengedni, mert nagyon vastag, szinte fekete és rettentő meleg. Úgy érzem mindig, hogy meggyullad a hajam a napon. Be kéne szereznem valami kalapféleséget.

Ilyen különlegesebb UV védős szereket meg ilyesmiket nem használok.

2011. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a baba olaj nagyon jó rá . rá kened ,kifésülöd majd 1 óra mulva alaposan kiöblíted nagyon táplálja a száraz hajat.
2011. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!