Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnítókrém hatásos valamennyi...

Barnítókrém hatásos valamennyire mint a szoli?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy működik? Érdemes-e venni? 17/F
2011. jún. 5. 19:42
 1/10 anonim válasza:
Hatásos ha egyenletesen kened be magad mindenhol,ha nem akkor foltos maradsz,és egészségesebb is sokkal!!A szoli "állítolag"nem egészséges,nem ajánlják.Nade ha így nézzük akkor a cigi,kávé,alkohol tartós kaja sem egészséges.Én inkább szolizom de nem viszem túlzásba,kb.2 hetente,vagy hetente,az anyagiaktól is függ.
2011. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ohh értem:) akkor a hátránya hogy mindig kenegetni és hát az fárasztó meg odafigyelni hogy egyenletesen legyen de előnye hogy egészégesebb... szoli meg forditva gondolom na de hát a barnito krémek kb mennyibe kerülnek?
2011. jún. 5. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam mindkettőt.


Szoli: az első pár alkalom nem látszik, de később tényleg szép barna színt, de sajnos drága és káros, bár mértékkel használva nem annyira. És mivel rendesen barnulsz - nem csak a bőröd felsőbb rétege, mint az önbarnítónál - ezért jobban felkészül a bőröd az erősebb fényre, és ha napozol, akkor nehezebben égsz majd le. (Persze naptejet mindenhogyan kell használni.)


Önbarnító: Én ilyet használtam: [link]

És szörnyű! Ha nincs egy alap barna színed, hanem világos bőröd van, akkor szinte csakis narancssárgás végeredményt kaphatsz. Nem beszélve arról, hogy a következő fürdésig megmarad az önbarnító szaga, ami elég erős, és elhiszem hogy vkinek kellemetlen. (Nekem nem volt az.) Emellett foltos, csíkos lehetsz, és nagyobb erre az esély, mint az egyenletes barnaságra. Sajnos ahol szárazabb a bőr (könyök, térd), ott jobban be is barnulsz. Ráadásul a fehér ruháidat is megfogja. Mármint ami erősen hozzád ér, nekem pl. a melltartómat befogta, neked pl. az alsógatyát sárgíthatja be. Ja és viszonylag hamar ki is kopik.


Hát nagy vonalakban ennyi. Remélem segítettem:)

2011. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és a kommentedre válaszolva: az amit belinkeltem, kb. 1000-1300 Ft.
2011. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyszóval: Segítettél:) szal szoli..:) Havanna lakótelepen 1 perc 60Ft:D és amugy szoliban lehet használni naptejet vagy vmi uv ellenit vagy ugy jobb is lenne ha vmivel be lennék kenve?
2011. jún. 5. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Szoliba felesleges, mert ugye ott nem olyan sugarakkal barnulsz, mint amik a Napból jönnek, ezért nem is olyan szinten károsak. Jobb ha bekened magad, de NEM NAPTEJJEL, hanem kaphatók szolikrémek. Azokkal esetleg hamarabb és intenzívebben barnulhatsz. Bár nem tudom, én még nem használtam olyat.

(Amúgy a 60 Ft/perc tök jó ár.)

2011. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, igen bocsi, az első válaszomnál félreérthető volt a naptejes rész.:) Azt arra értettem, hogy naptejet akkor is kell használni, ha jól lebarnultál, de akkor is ha nem.
2011. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendben:) köszönöm szépen mindenkinek:) okosabb lettem:)
2011. jún. 5. 20:31
 9/10 A kérdező kommentje:
However, a bőröm eléggé fehér ugyhogy nemtom hol kezdjem el... vmi 1 perceseket minden nap vagy nemtudom..:) szeretek ovatos lenni...
2011. jún. 5. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Áhh, az semmi. Én könnyen barnulok, nehezen égek le, és idén 8 perccel kezdtem. Szóval te is kezdhetnél akkor 3-5 perccel.
2011. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!