Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tötymörészve edzek az is...

Ha tötymörészve edzek az is hatásos valamennyire?

Figyelt kérdés
Általában lenyomok napi 1 óra e. trénert intenzíven. Viszont van olyan hogy még este is van egy kis időm film nézés közben. De akkorára már annyira elhagy az erőm hogy nem bírnék még egy intenzív edzést csinálni,csak úgy tötymörészve mozogni. Az is hatásos valamennyire?
2011. júl. 1. 12:10
1 2
 1/13 Vree ***** válasza:

Mit értesz azon hogy "tönymörészve"?


Ha nem vagy folyamatos megterhelés alatt, akkor az nem ér semmit.

2011. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy pihenni akarsz vagy edzel. Jobban jársz.
2011. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem intenzíven,hanem csak annyira amennyire éppen jólesik kb olyan 120as- 125 pulzussal.
2011. júl. 1. 12:23
 4/13 A kérdező kommentje:
Még plusz egy óra intenzív edzést nem bírnék este,mert a kis szottyadt esti túróadagom semmi energiát nem ad. kb 5-10perc után összesenék. Ezért gondoltam hogy ha alacsonyabbra veszem az intenzitást akkor bírnám tovább. De ha nem ér semmit,akkor nem strapálnám magam feleslegesen.
2011. júl. 1. 12:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Hany kilocalt egetsz a nromalis es a totymoreszes edzes alatt?

Pont annyira hatasos...

2011. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor egyé la túró mellé mégvalamit..:)
2011. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Totyogásnál 300-350kcalt égetek el majdnem 1 óra alatt. Akkor végülis csak jobb mint a semmi nem?
2011. júl. 1. 14:22
 8/13 anonim ***** válasza:

OFF

Vree! Minden mozgás ér valamit! Olyan nincs, hogy semmit sem ér. Vegyünk egy példát. Van egy közeli bolt. És te azért szállnál kocsiba, mert gyalog menni 5 percet úgy sem ér semmit? Pfff...

OFF


Amúgy nyugodtan mozogj! Én is ha van kedvem szoktam tornázni csak úgy lazán estefele! Emellett persze délután van rendes edzésem is! Ez is hatásos, persze! ;)

2011. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy hatásos, hiszen mozogsz közbe, égetsz kalóriát, még ha nem is annyit, mint intenzív közben. Ráadásul egyébként is jót tesz a mozgás, nem csak a fogyás létezik, úgyhogy csináld, ha van hozzá kedved/erőd. ;)
2011. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, használ!

Amúgy mennyi túrót eszel vacsira? Mert az sok energiát ad.

250 grammot nyugodtan megehetsz! Reggelig éhes sem maradsz :)

2011. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!