Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nem unjátok még, a...

Lányok, nem unjátok még, a csokis AXE-ot?

Figyelt kérdés

Bármely lányt megkérdezek mi a kedvenc illatod egy férfin az lesz a válasz: csokis AXE. Bármilyen dezodort vagy parfümöt használok, és megkérdezek egy csajt, h tetszik e az illat azt mondja h igen, jó. De semmi különös. Oké de akkor mi számít különlegesen jónak? Háát, talán a csokis AXE.

Ez lenne hát a tuti megoldás? Azon gondolkoztam, talán már 2 éve h piacra dobták. Nem lejárt dolog már? Nem tömegszerű? Mindenkinek ez jön be?


2011. jún. 5. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem mindegy csak ne legyen nagyon erős és nagyon elviselhetetlen szagú:D legyen jó kis pasis és ennyi elég:)
2011. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem eleve nem tetszik a csokis AXE illata :)

15 L

2011. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem muszáj minden pasinak azt használnia,szép is lenne :)

De amúgy annak nagyon jó illata van és a pasi szerezhet egy kis előnyt :D

nekem is ez a kedvencem de nem elvárás :)

2011. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de vannak annál sokkal de sokkal jobb illatok is. Ha tőlem megkérdeznék ezt, én biztos hogy nem az Axe-t mondanám. Jobban bejön a playboy, vagy valami márkásabb parfüm.
2011. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem a régi szürke dobozos hugo boss parfüm viszi a prímet már 2 éve utána a fehér diesel és utána a csokis axe...tudod a lányok többsége megvan veszve az édes illatokért és szerintem ez miatt ennyire menő
2011. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem herótom van tőle, pont, mert minden pasi azt használ. De az összes AXE-ot utálom.

Elmegy mellettem a srác, de tuti nem jegyzem meg. Inkább old spice vagy nemtom, na meg valami jó kis parfüm, amit megjegyzek, sokkal jobb.

2011. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be a csokis AXE. Africa jobban :D
2011. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát, nemtudom ti hogy vagytok vele, de nekem az AXE Rise up jön be :D olyan sokillatú,habár ez elég hülye szó rá :D olyan férfias és gyümölcsös is, mármint én felfedeztem benne a dinnyét, de férfias is szóval tutinyerő :D
2011. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 habibi ***** válasza:
én szeretek minden férfidezodor ill. parfüm illatot, persze csak ha illik a személyiséghez és nincs túlzásba víve
2011. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem unom én is olyat használok :D
2011. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!