Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a jobb, az...

Szerintetek melyik a jobb, az avon vagy az oriflame, és miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az avon olcsóbb valamivel, de az oriflame meg jobb minőségű,tehát az oriflame szerintem jobb:)
2011. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Avon. Szerintem jobb minőségűek a termékeik, de lehet elfogult vagyok, mert az oriflame-es krémektől kicsi égő kiütések jönnek ki az arcomon (többet is próbáltam, bevállalós típus vagyok). Viszont a teafás két színű korrektor, ami oriflame-es volt, na az csúcstermék, nem tudom van-e még.

De a többiben avon, jó minőség és viszonlag alacsony ár :)

2011. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Avon jobb szerintem, jobban szeretem, az illatok jobban tetszenek. A krémek is jók, és a sminkcuccok pedig a legjobbak.

Ami nem azért olcsóbb, mert rosszabb, csak a tanácsadók kapnak kevesebb jutalékot, ha jól tudom.

2011. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Avon jobb.
2011. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az avon.Sokkal nagyobb a választék a sminekek közül,és a krémeknél is jobb tapasztalatom van mint az oriflame-nél.
2011. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

100% mértékben az AVON jobb minőségileg és árilag alacsonyabb is.

Az Avonos parfümök sokkal jobb illatúak stb...

2011. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Avon. Olcsóbb, szélesebb a választéka, jobb a minősége.

Én nagyon rég az használom, samponok balzsamok nagyon jók!! Alapozóstift egy álomtermék! Sok nem volt még ilyen jól fedő termékem.

Napszemüveget is rendeltem és pont jó lett, kényelmes és divatos.

Sokkal több az akció és egy idő utána sok termék ára lemegy érdemes várni.

2011. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Avon jobb! Minden területen

Oriflame illatok hát azok nagyon büdösek

2011. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Levander ***** válasza:
92%

Szívesen írnék csúnyát az Avon-osokra, de nem fogok... :)


Az Avon ami pénzt beleöl a sztárok felfogadására, hogy reklámozzák a termékeiket, azt az Oriflame a termékek minőségébe helyezi. Az Avon csak azért ismert, mert hirdetik. Az Oriflame-nek meg nincs szüksége, holmi amcsi szupersztárokra ahhoz, hogy az emberek mellette tegyék le a voksukat.


Én részemről korábban Avon termékeket használtam, de csak azért mert kezd arra a szintre lesüllyedni, hogy bemegyek a boltba és leveszem a polcról...


Én az Oriflame-et javaslom. Nekem jobban tetszik a működése és a termékei is.

2011. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Van benne valami amit írtál!

2011. jún. 1. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!