Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon vagy Oriflame? Melyik...

Avon vagy Oriflame? Melyik éri meg jobban? Melyiknek vannak jobb minőségű termékeik?

Figyelt kérdés

Mivel rendszeresen vásárolok kozmetikai termékeket, azon gondolkozom, hogy elkezdeném ezt a tanácsadónő-dolgot.

Avonban láttam, hogy konkrétan milyen kedvezmények és extrák vannak, Oriflame-ről pedig egyelőre csak annyit tudok, hagy alapjáraton van a tanácsadóknak 30% kedvezmény... Szóval, szerintetek?


2011. febr. 23. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Én egyikbe se szállnék be, mert Magyarország 80%-a tanácsadónő, és hidd el, nehezen szednél össze annyi rendelést, hogy teljesíteni tudj és megkapd az extrákat. Ezen csak azok nyertek sokat, akik az elején beszálltak. Amúgy szerintem mindkettőnek jó termékei vannak, én mindkét márkát szoktam használni, de nem lennék tanácsadónő egyiknél sem.
2011. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta... az Avon is, az Oriflame is egy okos piramisjáték, semmi több. Ne csináld, csak ha RENGETEG ismerősöd van, aki biztos, hogy rendelne tőled.
2011. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyen körülmények között, oha ne lépj be semmilyen MLM szagú dologba. Úgy sem fog működni!
2011. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!