Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » AVON vagy ORIFLAME? Nekem azt...

AVON vagy ORIFLAME? Nekem azt mondták jobb az avon. A golyós dezodorokban nincs tartósító? Vagy mégis van? Nem az illatok érdekelnek, hanem a minőség.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az Oriflame jobb. Az Avon meg drágább.
2011. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Anyukám AVON és Oriflame tanácsadó, szal kicsit értek hozzá. Az oriflame jobb minőségű de nem mindenben! Golyós deóban az oriflame jobb, viszont annyira rossz az illatuk, hogy én nem tudom elviselni, pedig szinte mindet próbáltam. Tudom, hogy írtad , hogy neked nem számít most de...azért mégis jó ha tudod.

Azért mondták neked az AVONt mert a kelendőbb cuccok mint a parfüm, smink, táskák mégis az AVONnál jobbak minőségileg. Szóval tényleg változó, de ha dönteni kell akkor Oriflame, olcsóbb is.

2011. jún. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
előző vagyok : nem tudom milyen szemszögből kell válaszolni, szóval vásárló vagy, vagy tanácsadónő szeretnél lenni, de azt jó ha tudod még, hog oriflamenél sok a hiánycikk, ami azt jelenti, hogy pár cucc késhet pár hetet:S viszont AVONnál nincs ilyen.
2011. jún. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
oriflame, mind2 helyről rendeltem már ,de az oriflame termékek tartósabbak, minőségibbek. személy szerint nekem jobban beváltak,mint az avon
2011. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
oriflame
2011. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!