Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy hajmosás...

Miért van az, hogy hajmosás után még mindig zsírosnak érzem a hajam? Lehet, hogy a samponnal van baj? Folyt. Alul

Figyelt kérdés

szóval miután kimosom a sampont a hajamból, sokszor még zsírosnak érzem, sőt száraznak is. Szárítás után már jónak tűnik, viszont 2 nap múlva már zsíros, és nagyon rossz, hogy ilyen sűrűn kell mosnom...Garnier naturals samponokat szoktam használni, lehet, hogy ezzel van a baj? Ajánlanátok olyan samponokat, amiktől nem zsírosodik ilyen hamar a hajam? Sőt, minden érdekelne a hajápolásról, milyen hajápolókat használjak(sampon, hajbalzsam, wax stb...), hogy szép, fényes, egészséges hajam legyen?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. máj. 26. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem festett hajam van, és Schaumát használok, rengeteget próbáltam, de ez bevált. Nem nagyon forró vízzel mosod le a sampont? Sztem az a legfontosabb, h ne használj túl sok mindent samponon meg balzsamon kívül, ilyen meg olyan pakolás, csak többet ártassz.
2011. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem is ilyen szörnyű hajam van :)

eddig a H&S vált be a legjobban, a citromosat és a lilát szoktam használni, de a mentolosat is szeretem. fontos, hogy a víz épp hogy langyos legyen, mert olyasmit olvastam, hogy a meleg víztől kinyílnak a pórusok, és könnyebben ragad bele a kosz, amitől zsírosodik. vigyázz, hogy ne legyen nagyon hideg a víz, mert az meg a fejbőrödnek nem jó :)

2011. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!