Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lejárati dátum! FONTOS (? )

Sz12 kérdése:

Lejárati dátum! FONTOS (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy ma érkezett meg a rendelt krémem az avonból, és felül ahol lenni szokott a lejárati dátum ez van oda írva: Z270411


megnéztem egy nem rég rendelt oriflames tubust és szintén ahol a lejárati dátum szokott lenni ott ez állt: EX0313


A kérdésem a következő: az avonos krém lejárt, v az a gyártási dátum?


2011. máj. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Onnastól kezdve egy évig jó szerintem, lenni kellene rajta egy kis rajznak, ami egy kis konzervdobozhoz hasonló ábra, benne egy 12-es számmal. Felnyitás után 12 hóig jó :)
2011. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Már megijedtem, h lejártat adtak..:D
2011. máj. 25. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is ez volt..hogy lejárt meg minden,de inkább nem is merem használni az arckrémet,nehogy kárt tegyek vele..:(
2011. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Avonnál a gyártási dátumot tüntetik fel, onnantól általában bontatlan csomagolásban 3év, bontottan kb.1 év után jár le, de ez rá is van írva a legtöbb termékre.
2011. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Én is a gyártási dátumra gondoltam, de mondom ha az oriflamesnél más van, inkább megkérdezem:)

2. válaszoló: tuti, h lejárt?:(

2011. máj. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!