Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés oxival? Fontos!

Szőkítés oxival? Fontos!

Figyelt kérdés

[link] ilyen hajból szeretnék szőkét varázsolni. Vettem 12%-os oxit, amiről tudom, hogy előbb a végekre kell felvinni, alufólia, majd fokozatosan feljebb. és ezután ezzel: [link] a festékkel gondoltam a festést.

sikerülhet?

vagy vegyek inkább palette XXL-es szőkítőt?

kell majd utána schauma hamvasító sampon?


2011. máj. 12. 20:22
 1/4 Toth Maria Terezia válasza:
nemtudom menyire sotet a hajad,de nagyon vigyazz,mert az elso szokitesbol csunya sarga lesz.
2011. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem ajánlom hogy a 12%os hidrogén peroxidot a hajadra kenve még fóliába is betekerd.

Először is nem tudod folyamatosan nyomon követni, ráadásul nagyon nagy esélyed van rá hogy foltos lesz.

Ha festett a hajad akkor inkább több lépésben csináld.

2011. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz olyan, amilyet szeretnél.

Az erős, festett vörösből világos rókavörös lesz. Erre tudsz csak ráfesteni a hajfestékkel, amiben elég sok a meleg árnyalat. Inkább csak egy vöröses szőke hajra számíts, ami a tövénél és a végénél valószínűleg eltérő lesz.

Pár mosás után át fog ütni a vörös.


Hamvasító sampon biztos kell rá!


Szebb lenne a végeredmény, ha egy erősebb hajfestékkel próbálkoznál, aminek a mélysége legalább 8-as (ez egy közepes szőke árnyalat, nem túl sötét, nem túl világos), és van benne hamvas árnyalat, tehát elve egyre végződik.

8.1 v. 8.11

Hamvas középszőke és társai néven fut.

Ha ragaszkodsz ehhez a márkához, akkor a inkább ezt:

[link]


Nekem egész jól befogta a vöröses szőkét.

2011. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó: majdnem ezt vettem meg, de az eladó azt tanácsolta, hogy világosabbat vegyek, mert általában sötétebbre fogódik be a haj, mint amilyen a képen van :(

hát nem tudom, akkor utána tolom a hamvasító sampont, remélem sikerülni fog.

2011. máj. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!