Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak ezzel az arcal?...

Mit csinaljak ezzel az arcal? Mar nagyon idegesit. Masnak is ilyen? Mit hasznaltal?

Figyelt kérdés

Nagyon csunya vagyok...


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 11. 12:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavar, keress fel egy bőrgyógyászt. Ne kozmetikust, bőrgyógyászt.
2011. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hasonló sajna. zsíros bőr, tág pórusok, és pirosas foltok. tizenéves korom óta ilyen a bőröm nem nagyon változik bármit csinálok. nekem a vichy normaderm krém bevállt, kordában tartja a zsírosodást, szebb puhább a bőröm.sportolok is és sok vizet iszom, ez is segített egy kicsit.na meg sminkelem magam és úgy szinte teljesen tökéletes a bőröm. hetente egyszer radírozok és minden regggel és este hidratálom. szaunázás is segít.
2011. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
en se vagyok mar tini...
2011. máj. 11. 12:21
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi a bőröm, plusz maradtak pattanások utáni foltocskák is. :( Én Dove krémszappannal mosom reggel és este, így egész jó.. A sok mindenféle kencefice többet árt, mint használ.
2011. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem olyan veszélyesen csúnya az arcod. Zsíros, tág pórusú, pattanásokra hajlamos, az enyém is kb ilyen (26 éves vagyok). Ez egy bőrtípus amit gyökeresen nem tudsz megváltoztatni csak javítani az állapotán. Én garnier arclemosót használok mindennap és l'oreal pórus összehúzó tonikot. Hetente egyszer radírozom az arcomat és használok pakolást. Ezen kívül igyekszem egészségesen táplálkozni, sok vizet iszom, sokat mozgok a szabad levegőn. A hétköznapokban pedig jó minőségű, jól fedő alapozót és púdert használok ami majdnem tökéletesen elfedi a hibákat.
2011. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
szerintem meg nagyon csunya
2011. máj. 11. 15:11
 7/21 A kérdező kommentje:
a karom is hasonlo...
2011. máj. 11. 15:57
 8/21 anonim válasza:
100%
Szerintem is keress fel egy börgyógyászt és esetleg egy étkezési tanácsadót. Lehet,h valamelyik kajára reagál is a szervezeted. A páromnak pl kijönnek a pattanásai,ha több hagymát használok fözéskor és már Ö sem tini.
2011. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
El vagyok keseredve
2011. máj. 11. 21:06
 10/21 anonim ***** válasza:

A képek alapján gondolom, hogy érzékeny lehet a bőröd (mosakodás után húzódik?), ezért semmiképpen ne használj szappant! Akkor sem, ha zsírosnak érzed a bőrödet.

Amit tehetsz, az a rendszeres arctisztítás valami szappan- és alkoholmentes lemosóval, heti egyszer bőrradír (finom szemcséset válassz, a durvább szemcsékkel csak rontanál a helyzeten). Ne válassz olyan terméket napi arctisztítónak, ami radíroz is!

Használj arcpakolásokat (szintén hetente egyszer): elég jókat lehet kapni, de otthon is készíthetsz. Nézz utána a neten: érzékeny, zsíros bőrre valót keress! Egyébként az uborka csodákra képes az arcon, és a szem körül is.

Szerezz be egy jó hidratáló krémet (a "zsíros" bőrt is érdemes krémezni, mert attól, hogy a kelleténél több faggyút termel, vízhiányban szenved- úgyhogy a vízfogyasztásodra is figyelj oda. Ja, és a krém valamilyen antiallergén, vagy érzékeny bőrre való illatmentes legyen.


Végezetül nekem semmi bajom néha jobb egy kevésbé reklámozott gyógyszertári krém, vagy pedig már csak azért is érdemes felkeresni egy hozzáértő kozmetikust, hogy ajánljon neked profi termékeket. Tapasztalatból mondom, hogy nem feltétlenül drágábbak, mint a drogériás holmik. Több árkategóriából kell tudjon ajánlani egy szakértő! Én jó szívvel ajánlom neked az Alla Natura termékeit, kérdezz rá.


Egyébként egyáltalán nem vészes a bőröd állapota. :)

2011. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!