Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalás/Hogyan lehet...

Hajvasalás/Hogyan lehet helyrehozni a megroncsolt hajat? (Bővebben lennt) :D

Figyelt kérdés

Régebb majdnem minden nap vasaltam a hajam. Ezért egy kicsit megtöredezett. Most már nem vasalom, mert nem szeretném, hogy mégrosszabb állapotba kerülnjön.


Kérdésem az lenne, hogy helyre lehet-e hozni valamivel a töredezett hajat? Ha igen, mivel?

Ha újra elkezdem vasalni, akkor milyen hajápoló terméket/termékeket használjak, hogy természetes maradjon a hajam, amennyire ez lehetséges?


2011. máj. 8. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam.

De nekem szörnyen el volt töredezve a vége.

Legelőször el mentem fodrászhoz és levágattam az eltöredett részeket(2-3cm) majd vettem hővédőt,és utána már csak a hővédő használata után használom a hajvasalót.

Sajnos nekem is minimum 1-2naponta kell a vasalnom a hajam mert fazonra van vágva és csak úgy áll jól ha ki van vasalva:| és persze baromi hullámos a hajam.

Na m1.Szóval használj hővédőt és próbáld meg minél kevesebbszer használni a hajvasalód;) 14L

2011. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A töredezett hajvégeket csak vágással lehet eltüntetni. Ezek után lehet használni szilikonos hajvégápolót, illetve hővédőt a vasalás előtt. (Tapasztalatom szerint túl nagy csodát nem tesznek a hajjal, de puhább, fényesebb lesz tőle, illetve a vasalás kicsit hosszabb ideig tart, nem adja meg magát olyan könnyen. :) )

Szerintem hajpakolást is érdemes használnod, a tejproteines Kallos/Crema elég jó, olcsó, sokáig elég, és nagyon kellemes az illata. Én heti egyszer a hajamon hagyom 45 percig (addig megnézek egy sorozatepizódot), aztán lemosom. Nekem sokat segített a festett, vasalt hajamon. :)

2011. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Ecetes olló segít, mint ahogy előttem is írták.

Ha továbbra is vasalod, de kímélni szeretnéd a hajad, akkor hajfényesítő hatású sampont válassz, balzsammal, ha extrán védeni akarod a hajad, akkor hagyd magától megszáradni teljesen, de ha szárítod, akkor is teljesen száradjon meg, mielőtt kivasalod. Hővédőt is használhatsz, bár szerintem azok nem érnek semmit amúgy.

De ahol egyszer megsérült a hajad, ott már semmi ne hozza helyre.

2011. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ciccamicca válasza:

Nekem is ez volt a bajom, hetente egyszer vasaltam csak a hajam, de mégis nagyon csúnya, töredezett lett a vége. Alig pár napja, vágattam le és a fodrászom nekem azt a tippet adta, hogy minden mosás után, csak a hajvégemre tegyek balzsamot, és 1-2 perc után mossam le.

De ha körülnézel az Avon oldalán, nagyon jó áron vehetsz hajvégápolókat. Én is ott vettem és nagyon bevált^^


[link]

2011. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon sokat segitettetek :)

Avon dolgokat én is szoktam vásárolni.

Azt hiszem, hogy még körül fogok nézni üzletekben hajápolási cuccoknál :D ... Aztán elkezdek vásárolgatni :)).

2011. máj. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!