Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom helyrehozni a...

Hogyan tudom helyrehozni a hajamat házilag? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
a fodrász nem túl igényesen csinálta meg, elég sötétszőke hajam van, szinte már barna, abban vannak szőkébb melírcskíkok, természetesen hat. Most viszont egy másik fodrásznál voltam, aki egyszerűen csak kihidrogénezett csíkokat, hogy szinte már fehérek lettek, nem kevert bele több színt is, így a tök hülyén néz ki a hajam, mert nagyon különbözik az alapszínétől. Hogy tudnám magamnak természetesebbé tenni? Nem szeretném az egész hajamat átfesteni, most viszont nincs lehetőségem fordászhoz menni.
2011. jan. 6. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos sehogy...mert te magad jobban tönkre teszed a hajad...hidd el...én is így jártam....vagy megvárod míg lenő...vagy próbálgatsz festékeket, de mire jó lenne az is kifakul, szóval semmi értelme...

Olyan hajfestéket amire az van írva hogy color... ne vedd meg mert nem jó...vagy kifakul hamar és rondán vagy be sem fogja normálisan :S

2011. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!