Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszket a fejbőröm, és nagyon...

Viszket a fejbőröm, és nagyon száraz, korpás. A zsírosodással nincsen problémám, de a viszketés+korpa megőrjít. (? )

Figyelt kérdés
Volt egy Head & Shoulders férfi sampon (narancssárga, kicsit szúrós szagú), ami teljesen bevált, elmulasztotta a korpát és a visketést is, de nem találom egyáltalán a boltokban, és nekem már elfogyott. Kétségbe vagyok esve, mert így néha aludni sem tudok annyira viszket, másnap meg tiszta korpa. :( Kipróbáltam másik Head & Shoulder sampont az újak közül, de egyáltalán nem segített semmit.. -_-
2011. máj. 6. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátom t/gel total-t használ a sima kék kukpakost, úgymond a klasszikust. Teljesen elmúlt a korpája. Nem olcsó, de megéri. Kb 2000huf, és nem is túl nagy, de sztem te kiadnál érte ennyit h megszűnjön a viszketés :D
2011. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy kiadnék, mert most legszívesebben levágnám a fejemet. :D
2011. máj. 6. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos, hogy sima korpa.Próbáld meg a gyógyszertári kénes sampont.

Nekem az vált be.Nem szeretem a szagát ezért nagyon gyenge samponnal( babáknak való )mosom meg másodszorra.

Amíg nekem is korpás volt folyton véresre vakartam.Nem beszélve róla, hogy elég visszataszító volt (Ja és semmIlyen korpásodás elleni sampon nem használt).Sok sikert és jobbulást!

2011. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel menj bőrgyógyászatra. Annyi dolog produkálhat ilyen tüneteket! Első körben a gombára gyanakodnék, arra a Nizoral jó, ha nem sajnálsz kiadni érte 2-3ezret, akkor hajrá.

De ha az se hat, akkor pikkelysömör lehet, vagy ekcéma, arra viszont nem adnak recept nélkül semmi megfelelőt.

Esetleg allergia, bár ha a h&s bevált, akkor nem hiszem, az teli van színezékkel, illatanyaggal, meg mindennel, ami kiválthat allergiát.

Amúgy nekem még a Nívea vált be, egy próbát az is megérhet (de nálam pl a napgomba okozta)

De ha gyakran mosod, akkor azzal is állj le, mert ha ki van száradva a bőr is ilyen ugye.

2011. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Használj hajszeszt. Rosmannban lehet kapni 480 ft-ért, fehér kis flakon, zöld cimkével és sötétzöld kiöntőkével. Van zsíros, korpás és hulló hajra. Nekem ez mulasztotta el 1 hónap alatt. A gyógyszertári kevert sem segített már, ez igen és nem szárított. Egy próbát megér. Már megmosott, még vizes hajba, fejbőrbe kell belemasszírozni és utána megszárítani a hajat. Látható a javulás:)
2011. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!