Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is van rajtam kívül, aki...

Más is van rajtam kívül, aki mindenféle hajcucc mániás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mikor beszabadulok egy drogériába vagy egy nagyobb áruházba, ahol millió hajápoló, formázó kence van, legszívesebben mindegyiket megvenném :D Legyen az sampon, balzsam, hajpakolás, hajhab, bármi :) És mindig úgy várom már, hogy valamim kifogyjon és valami újat vehessek helyette :D Ti is vagytok így ezzel? :)
2011. máj. 5. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
igen pont így :D:D anyumék már megőrülnek miatta :D de azért próbálom nem túlzásba vinni :)
2011. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, mondjuk én már csak az alverdés cuccokkal...mióta tudom a többi termék mennyi mérget tartalmaz nem veszem meg...de amugy detto...beszabadulok a dmbe...alig lehet kirángatni.
2011. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyira,h képes vagyok akár 40féle cuccot a hajamra tenni,de már nagyjából leszokóban vagyok :D
2011. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szép, meg csillogó.

Aztán gyorsan eszembe jut, hogy anno, amíg csak samponnal mostam a hajam, semmi baja nem volt. Mióta nem kenek rá minden vackot, azóta sokkal jobb a hajam. És azzal a lendülettel megyek ki. :D

2011. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, bár már a két kicsi lurkó( 5 hós,19 hós) mellett nincs időm órákig tökölni a hajammal, örülök ha gyorsan megszárítom , kivasalom hogy jól álljon.Régen 2 hetente fodrásznál voltam, állandóan a hajamat babráltam,mindig vásároltam.Havi szinten a dm-be hagytam ilyen cuccokra tizenezreket... :-)

30.N

2011. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szerencsére csak azt veszem meg amiért mentem. Viszont mielőtt kifogyna a megvett termék megunom, kitalálom, hogy inkább valami mással szeretném ápolni a hajam, mert az jobb ötletnek tűnik és ki akarom próbálni. Tehát sokszor még a ki nem fogyott flakonokat dobom ki, mert már arra sem emlékszem, hogy mikor vettem meg.
2011. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Épp ezt akarják belétek nevelni a reklámok. Elhitetik hogy ha ezeket a termékeket használjktok akkor olyan hajatok lesz amilyet mindíg is akartatok. Korábban nekem is ott sorakoztak a samponok, balzsamok, pakolások meg a különböző drága hajformázó cuccok, aztán rájöttem hogy csak felületi kezelést adnak, ráadásul van amelyiktől még rosszabb lett a hajam.
2011. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Áhhh, ne is mondd. XD Én detto ugyanígy vagyok. Addig nem nyugszom, amíg minden márkát ki nem próbálok. Mindenfélét össze szoktam vásárolni, télen már 3 nagy cipős doboz tele volt a hajápolós cuccaimmal. Aztán elkezdtem elhasználgatni őket, megfogadtam, hogy addig nem veszek mást, de mikor meglátom, hogy valami akciós nem bírok ellenállni. Úgyhogy párszor bevásároltam azóta (oké, de ki fog otthagyni egy Herbal Essences balzsamot, mikor 169 forint?), de most már tényleg egy ideje nem nagyon vettem semmit, csak a kedvenc samponomat, amit amúgy is mindig használok. Lassan elfogynak a készletek, már csak 3 flakon balzsamot, egy flakon leave-in balzsamot és 2 flakon olajat kell elhasználnom. :) Gyógyulófélben vagyok. XD Semmilyen más termékkel nem vagyok így, csak a hajápolókkal. Na meg a fésűkkel, kontytűkkel, hajcsatokkal. Azt is mindig veszek. Abból még nem gyógyultam ki. XD
2011. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Énis így vagyok:)

Otthon már nagyon sok hajápolóm van, és szeretek is hajkondícionálókat, hajsamponokat vásárolni,mindent, ami jót tesz a hajamnak, és gyönyörűbbé teheti.Ez szerintem a tinilányoknál természetes, mert szeretünk a külsőnkkel foglalkozni :D

2011. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!